Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegetáriánus kismama vagyok....

Vegetáriánus kismama vagyok. A folsav 3mg 1X1 +Béres Gravida elegendő?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha nem bírom megenni a húst.
2009. márc. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is vegetáriánus vagyok, most vagyok a 29. hétben. Húst egyáltalán nem fogyasztok, de tejterméket és tojást igen.

Szerintem elegendő amit szedsz. Én csak folsavat szedtem, terhesvitamint nem.

Most voltunk 4D-s ultrahangon, és a babánk korának megfelelő fejlettségű.

2009. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elegendő.

Gratula a bébihez! :)

2009. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is vegetáriánus vagyok már tíz éve, ez lesz a második babám. Amit még nekem javasoltak, az a vaspótlás, bár a mostaninál félidő előtt nem sokkal még anélkül is tökéletes volt a vérképem. Azt azért meg kell hogy mondjam, hogy az első babómnál egyáltalán nem is kívántam húst, most viszont egyszer-egyszer rámjött az elején, hogy nagyon megkívántam valamit. Egy darabig gyötrődtem, aztán rászántam magam. Így az első trimeszterben háromszor ettem húst, azóta nem hiányzik. Ti hogy vagytok ezzel? Örülnék, ha írnátok nekem privátban, mert érdekelnek a tapasztalataitok...

2009. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vas jó ötlet, el is felejtettem. Jó babavárást mindenkinek!
2009. márc. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!