Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is előfordult már ilyen?

Mással is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és éjjel arra ébredtem,, hogy iszonyat szúr a hüvelyem. Annyira erős volt a fájdalom, hogy még az álmomba is beleszövődött.Amikor felébredtem, észrevettem, hogy az oldalam is fáj. Azonnal megmozdultam és akkor a fájdalom is elmúlt a hüvelyemben. Azóta egyszer- kétszer még belenyilalt, de nem volt vészes, mert szintén elmúlt, ha megmozdultam. Nyomhattam valami ideget szerintetek? Azután meg már nem tudtam visszaaludni,mert a kisfiam odabenn elkezdte szokásos hajnali ugrándozását. Köszi előre is a válaszokat!
2013. okt. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhszalagok, az tud ilyet okozni. Nekem is volt, lehet nem ennyire erős, de ez a terhesség velejárója, ne izgulj. Ha töbször észleled, esetleg keményebb görcs is társul hozzá, akkor azért kédezd meg a dokidat, biztos, ami biztos, de én nem hinném, hogy ez komolyabb problémát jelentene. És az is lehet, hogy rosszul feküdtél. Én 35 hetes vagyok és éjszaka egy -egy mozdulatnál úgy érzem szét tudnék szakadni, csak mert nem volt jó a mozdulat, vagy húzódik valami.
2013. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A méhszalagok nyúlása is okozhat hüvelybe sugárzó fájdalmat ezek szerint? Mondjuk ez nem is lenne butaság, mert mintha a hüvelyfal azon oldala lett volna fájdalmas, amelyiken éppen feküdtem :)Azóta hála Istennek nem fáj. Korábban már éreztem hüvelyfájdalmat, az a köldökömig hatolt és el sem akart múlni két napig, de a doki annyit mondott akkor, hogy teljesen zárt vagyok. :)
2013. okt. 2. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 22hetes vagyok,de nekem is kb. 1 hete hasonló érzések vannak.szurkál a hüvelyem,néha a köldökömnél.Nyulnak a szalagok,nö a baba.Ameddig csak kellemetlen,de nem fáj addig nincs baj,ne ijedj meg.Szedj magnéziumot és amennyit tudsz pihenj!
2013. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!