Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki próbálta már ingával...

Van aki próbálta már ingával megállapitani a baba nemét? És esetleg be is jött a jóslat?

Figyelt kérdés
Én tegnap kipróbáltam kiváncsiságból,bár nem igazán hiszek benne.Nekem is és a páromnak is egy kisfiút ,és utánna egy kislányt mutatott aztán megállt.Most várjuk az első babánkat,a nemét még nem tudjuk,mivel 12+6 hetes vagyok.Teljesen mindegy kisfiú lesz vagy kislány nem az számit.De mivel mindkettőnknek ugyanazt mutatta,igy kiváncsi vagyok.
2009. nov. 8. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anyukám ugyan nem ingával próbálkozott, de neki mindig bejött: Mikor lánnyal volt terhes (velem) a feneke is nagyon megnőtt, mikor a bátyámmal, akkor hátulról az se látszódott, hogy babát vár.

Biztosan vannak kivételek, de az ismerőseink közt eddig egytől egyig mindenkinél így volt :) Tök érdekes :)

2009. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ingát én sem tudom, de a mindkét terhességemnél mindeki!!! tudt(j)a, hogy fiú van a pocakomban, mert annyira hegyes a hasam :) Hátulról tényleg nem is látszik, hogy terhes vagyok :D Szóval biztos van ebben valami.
2009. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszik hátulról semmi, csak a hasam nő, de kislányom les, tehát ez csak mendemonda, barátnőmnél ugyanez volt a helyzet. Vagy bejön, vagy nem. Az ingát én sem próbáltam, de engem is érdekelne.
2009. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
próbáltam, bejött :) kb. 13-14 hete fel is tettem itt hasonló kérdést. akkor már megcsináltam és lányt mutatott, lány is lesz
2009. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm csinálta meg az ingát és bejött. 18 hónapos a kislányom. Bár nekem minden kalkulátor kislányt jósolt. Viszont olyan hegyes fiús hasam volt, hogy többen az őrületbe kergettek azzal, hogy téved a doki és az ultrahang is!!
2009. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi lányra "gyúrtunk", kínai naptár, jónás naptár, peteérés előtt voltunk együtt. Mikor már növögetett a pocakom, kipróbáltuk az ingát, az fiút mutatott. Az eddigi uh-ok alapján kisfiúnk lesz. Tehát nekünk csak az inga jött be.


32 hetes kismami

2009. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kimutatta az inga, hogy az első fiú lesz, a másik lány és bejött, persze véletlen is lehet.
2009. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a masszőröm csinálta meg az ingát és jelezte, hogy 3 lányom lesz. Férjemnek is megcsinálta és egy fiút és 3lányt jelzett. Tudni kell, hogy férjemnek van egy fia, persze a masszőr erről nem tudott előtte. Terhes lettem és úgy volt, hogy ikreim lesznek, de az egyik babó felszívódott és egy egészséges lányom született. Azt nem tudom, hogy a három lányból az ikerterhesség kettőt jelent-e, de ha kettőt, akkor még egy lányom születhet. Ja és olyan hegyes hasam volt, hogy engem is az őrületbe kergettek azzal, hogy biztos fiam lesz, de lány lett. Kolléganőmnek is csináltak ingát és fiút jelzett fia is lett. Nálatok szerintem most biztosan fiú lesz és utána majd egy lány. Légyszi majd írj kommentet, ha látja a doki, hogy fiú-e. Kíváncsi vagyok. :-) Eddig én én mindig jót hallottam az ingáról, mármint azt, hogy pontos. Gratula a babához és vigyázz magatokra.
2009. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,húúú most már én is kiváncsi vagyok:-)))Állitólag a következő uhn megmondják,de az még 6 hét múlva lesz 18 hetesen.Igazság szerint Ő is kislánynak készült,hát ha bejön az inga akkor kisfiú lesz belőle:-))))végül is teljesen mindegy:-))Mindenkinek boldog babavárást kivánok!
2009. nov. 8. 18:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak ilyet ingával. Iker fiúkat láttak. Akkor az elhalt, most sem ikreket várok. Később még bejöhet. Bár nem hiszek benne.
2009. nov. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!