Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhes tünet lehet alhasba...

Koraterhes tünet lehet alhasban csipkedés; hányinger?

Figyelt kérdés

Elvben van a nemvárt, de csak szombaton tesztelek.


Ovu utántól majdnem egy hétig égett / szúrt a mellbimbóm, ami átment a szokásos mellfájdalomba, mejd pár napra rá megszűnt.


Pár napja már éreztem fura csipkedést a hasamban, és ma megint.

Délelőtt pár falat ételtől (ami nagyon jól esett amíg ettem) olyan hányingerem lett hogy csak na, majd rámjött a sírás....

Innentől már igazán gyanús az egész. A hasam fájdogál néha furán, de ezekre én már nem adok.


Szombatig biztos nem jön meg, mert Utrogestant kell használnom. Viszont ma van a 14 15. dpo, ez biztos, szóval akár már érezhetek a hcg-től dolgokat; igaz?


Az Utrótól nem lehetnek ezek a fura érzések, használtam már máskor is. Inszeminációs hónap. Remélhetek terhességet????



2013. okt. 2. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy délutánonként kötelezően feküdnöm kell pár órát, így alszom is néha. Ettől -nem ettől; álmos is vagyok délutánra.
2013. okt. 2. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,elvilegben okozhatja a tüneteket a korai terhesség is. Nemvárt másnapján teszteltem,azóta vannak is tüneteim. Az utrogestanról nem hallottam,hogy okozna ilyen tüneteket,de ki tudja. Várd azért meg a szombatot,de ha lehet inkább 10-es (vagy 20as)érzékenységű tesztet vegyél,ezek jobbak
2013. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*elviekben. Én drukkolok :)
2013. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A csipkedés fura, már 2* éreztem, de talán a mai has"valamit" is ahhoz tudnám legjobban hasonlítani.

A szombat min. a 17. dpo, szóval akkor már biztosat kell(ene) mutatnia a tesztnek. Digitális CB-t vettem, mert bár van itthon egy 10-esem, de annyi szellemcsíkos tesztem van már, hogy tapétázni is tudnék velük. A digitálissal nincs ilyen gond: vagy igen, vagy nem.

Ó, csak igaz legyen! :-)

2013. okt. 3. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis negatívat mutatna,tesztelj újra 2-3 nap múlva :) Ja,és mindenképpen írd meg mi volt! Megy a drukk
2013. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. Megyünk lombikozni.:-(
2013. okt. 5. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már 100%? Nem lehet,hogy még pozi lesz a teszt?
2013. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!