Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy csak minimális...

Baj, hogy csak minimális zöldséget eszem, és azt is csak főve tudom megenni?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, egész nap hányingerem van és szinte minden ételtől undorodom. Csak mozzarella sajtot, húslevest és főtt répát tudok enni. Nagy nehezen egy kis főtt húst, de utána nagyon rosszul vagyok. A nyers zöldségeket vagy gyümölcsöket egyszerűen képtelen vagyok megenni, próbáltam már leturmixolni is, de úgy még rosszabb. :( Tudom, hogy kiegyensúlyozottan kellene ennem, de nem megy és a párom leszid az miatt, hogy nem eszem rendesen. :( Ártok így a Babának? Szedek gravidát.

2013. szept. 24. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szedsz vitamint szerintem nem olyan nagy baj :) Idővel lehet pont h, ezeket kívánod majd meg, márt mint zöldség-gyümi! Ne erőltesd magadba pláne ha rosszul is érzed magad, annak semmi értelme. Csak légy türelmes, majd csak változni fog a dolog, de ilyen miatt nem érdemes aggódni :)
2013. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi,az eleje ilyen.

Én nálad rosszabbul voltam,normális kajának a látványától is hánytam,szinte csak csoki maradt meg bennem hetekig.

20.héttől elmúlt a rosszullét (addigra fogytam is 5 kilót),onnantól ettem mindent amit előtte.

2013. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! :)
2013. szept. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!