Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szokta ezt érezni?

Más is szokta ezt érezni?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, és néha (napjában 1-2-szer) úgy érzem, hogy meg fog jönni. Nem mondom, hogy fáj, de kellemetlen alhasi érzés.

Mindig attól félek, hogy elmenni készül a baba.

Ez természetes? Ilyenkor mi történik?

Köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 2. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes amit érzel. A méhednek folyamatosan tágulnia kell, a szalagoknak is egyre több súlyt kell tartaniuk, ezeket a fájásokat érzed.


Nem lesz semmi baj, a babád veled marad egészen a szülés várható időpontjáig. (2 gyermekes anyu)


6+3 hkm

2013. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhesség elején ez természetes.
2013. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2013. okt. 2. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Magnéziumot nem szedsz? Nekem nagyon sokat segített, tk. megszűntek ezek a kellemetlen érzések. 250-300 mg kell, érdemes a magyar B betűs márkát venni - egyrészt egy tablettában van ennyi, másrészt sokkal barátibb az ára, mint az agyonreklámozott S betűsnek. Ha nem szólsz a patikában, akkor simán a drágábbat adják :(
2013. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek, de jó, hogy mondod! Köszi!! Holnap veszek.
2013. okt. 2. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 9 hetes, és sokszor éreztem hasonlót, meg volt hogy esténként úgy éreztem bekeményedik a hasam Az orvosom azt mondta ez attól van, mert nő a méh, nyúlnak a szalagok. Én is szedek magne B6ot.

2013. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!