Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, más is szokta úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, más is szokta úgy érezni, hogy teljesen magányos és, hogy talán nem is létezik olyan személyiségű lány, akivel boldog lehetne?

Figyelt kérdés
Én mostanság egyre jobban érzem ezt, egyszerűen nem is értem, hol és hogyan lehetne olyan lányt találni, aki külsőre és jellemre is elbűvölne. Nekem csak a folyamatos csalódás jut a lányokkal kapcsolatban. Már nem is hiszem, hogy van olyan lány, akit keresek.
2013. jan. 25. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerek minden lányt,szóval részemről teljesen irracionális lenne így érezni.
2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát igen, szar ügy ez. átérzem. :(

sokáig éreztem ugyanezt én is. most megtaláltam ezt a lányt egy nagyon jó barátomban, de nem lehet semmi mert a legjobb barátom, és hidd el ez rosszabb.

ne add fel, változtass a hozzáállásodon.

2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eddig 26 év alatt nekem is csak negatív jutott és nagyon ismerős az érzés. De momentán inkább reménykedő hangulatban vagyok.
2013. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hidd el,sok lánynál is van ez így,nem csak a fiúknál:\
2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aha
2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is most egy ilyen időszakomban vagyok... :(

Csak sajnos jogos, mert annyira más az értékrendem, gondolkodásom a korosztályoméhoz képest, hogy már feladtam, így 18 évesen. Eddig még nem találkoztam olyan lánnyal, akinek a belső és külső tulajdonságai is bejöttek volna egyaránt -fáj a szívem. :(

2013. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

hát én is átélem ezt csak a pasikkal

17/l

2013. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek akkor egymással és máris ennyivel kevesebb magányos ember lesz!:D
2013. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én most érzem ugyan ezt...És eléggé lehangoló...Jó lenne egy kapcsolat :) :/

17/f

2013. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!