Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok azzal a babámnak, ha...

Árthatok azzal a babámnak, ha ezt eszem?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon megkívántam a likőr ízű csokidrazsét, de azt írja, hogy legfeljebb 2% alkohol tartalmú. Lehet azért pár szemet, vagy inkább ne?
2013. okt. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, gondolom nem eszel meg egy egész zacskóval egyszerre:)
2013. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak 3-4 szemre gondoltam. :)
2013. okt. 2. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi 1dl vörösbor elvileg megengedett terhesség alatt, ha ezt vesszük alapul semmi baja nem lesz attól a pár szem csokitól. Nyugodtan egyed. Ennyi erővel teát ne igyál a koffein miatt, kávét ne igyál szintén koffein miatt, ne takaríts otthon mert belélegzed a vegyszer szagát stb. Néhány szem drazsétól semmi baj nem lesz. Persze ne zacskó szám egyed, de napi 1-2 szem belefér, vagy heti 5-10 szem. Én életemben nem kávéztam, terhesen 20-30 hét között ölni tudtam volna egy jó csésze kávéért. Hát bizony bűnöztem mert heti egyszer egy csésze kávét meg ittam, semmi bajunk nem lett tőle. Mások napi 1-2 csészével isznak. És biztosan nem volt véletlen, hogy megkívántam, valami kellett a szervezetemnek belőle, ha ártott volna úgy is szólt volna a testem és kinyom az egészet.
2013. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy-két szemtől nem lesz gond :)Ha kívánod, egészségedre! Gyerekek is szoktak enni ilyen csokit :)
2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!