Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémáim adódtak, más is...

Problémáim adódtak, más is így van vele?

Figyelt kérdés
Most kezdődtek ezek: amikor úgy érzem levegő van bennem, akkor hirtelen nagyon el kezd görcsölni a hasam, majd ahogy kiengedem, megszűnik a fájdalom, valamint sokszor érzek nagy nyomást a húgyhólyagomnál, és ha ez van és elmegyek pisilni, utána is olyan érzésem van, mintha megint azonnal pisilnem kéne.
2009. nov. 8. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:
36 hetes és 6 napos vagyok
2009. nov. 8. 14:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! Szerintem Neked már bizti a Babád miatt vannak ezek a tünetek, nyomja a hugyhólyagod.

Nekem totál ugyanezek a problémáim. Halálra gyötörnek a szelek, a bélmozgások, és egyfolytában pisilni járok..........de én még csak a 20. hétben vagyok.

2009. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a gondjaim vannak - főleg a húgyhólyagnyomás és pisi után megint mindjárt bepisilek érzés! A babák nagyok már ilyenkor és ez ezzel jár...39 hetes
2009. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, a baba miatt van. A szelek engem is megőrjítenek és lányok, azaz érzés mikor nyújtózkodik és nyomja a méhszájamat teljes erőből, na az nem semmi! Mikor megyek, hiába mint a pingvin úgy totyogok, de a koponyája szó szerint nyomja a szeméremcsontomat.

A pisilés, na arról is tudnék mesélni. :) Főleg mikor nagyon kell és ráülök a WC-re, akkor pedig alig akar jönni és olyan mintha egy óriási kő nyomna közben a hasamban.

De nemsokára szülünk. :-DDD

35 h km

2009. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!