Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Pedig duplán...

Lehetek terhes? Pedig duplán védekeztünk!

Figyelt kérdés

Alig 4 hónapja szültem és nem szeretnék ilyen hamar még egyszer. Néhány napja úgy érzem magam mint az előző terhességemnél, szédelgek, hányingerem van... Mennyi az esély hogy terhes lehetek mikor bogyókat is szedek meg gumival is védekeztünk!?

Tesztet csináltam korábban, de az negatív lett.


2013. okt. 3. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehetsz terhes. (A gumi is elég lenne bőven).

Viszont menj el orvoshoz, csináltass egy vérképet, lehet hogy vérszegény vagy, vagy más problémád van.

De az is lehet, hogy egy vírust kaptál el.

Várj pár napot és ha nem javul, menj orvoshoz.

2013. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, esetleg a szoptatás viselheti meg a szervezetedet. Nézesd meg a cukrodat, és ellenőriztesd a vérnyomásodat.

Egyél elég vitamint! Ne most fogyókúrázz! Egyél rendszeresen, eleget! Igyál rengeteg folyadékot. A szoptatás, illetve a gyermekágyi időszak nagyon nagyon megterhelő!

Ha nagyon fáradt vagy, kérj segítséget!!

2013. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem!:-)
2013. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyi.

Viszont a legutóbbi menzeszemnél én is olyan erős szédülést éreztem napokon keresztül, mint amikor terhes voltam. Előtte sosem éreztem ilyet mensi előtt.

Csináltam is egy tesztet, de negatív lett, aztán másnap meg is jött (sajna).

Mondjuk nekem nagyon rendszertelen a menzeszem, ezért mindig két esélyes a dolog, bár mi most nem védekezünk egy ideje.

Szerintem bogyó és óvszeres védekezés esetén kizárhatod a terhességet.

2013. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!