Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Mensesem utolso 3 napján...

A Mensesem utolso 3 napján Szeretkeztem a párommal. Nem védekeztünk lehetek terhes igy is? A többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát már barna volt a mensim néha volt benne rendes piros is.És egy picit ehet belémélvezett mikor vette ki.Igyis lehetekterhes?Hogy megvolt a mensi? Ugy tudom ilyenkor kicsi az esélye.Nem bajha jöna baba de valaki járt már igy?Hogy mensi közbe babás lett?:)Ja! És 1 hét után már vehetek tesztet vagyinkább várjak 2-3 hetet?
2012. ápr. 10. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én így estem teherbe! A megszakításos módszer nem védekezés. Inkább várj a teszttel 2 hetet még.
2012. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de sosem lehetetlen. A teszt aktus után 14 nappal fog valami biztosat mutatni, de ha az negatív, még akkor is ismételd meg még 5-6 nap múlva.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor hiábavolt meg,?Akkor is leetek terhes?:S
2012. ápr. 10. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nem biztos, hogy leszel is. Mindenütt olvashatod, hogy soha, a ciklusod egyetlen napján sem vagy 100%-ban védett. Ezért kell MINDIG valamilyen fogamzásgátló módszert alkalmazni. Óvszer a legalkalmasabb, vagy stabil kapcsolatban a tabletta.
2012. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, lehetsz terhes ilyen esetben is. saját tapasztalat. a teszttel várjál szerintem 2-3 hetet, akkor már biztosabbat mutat.
2012. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, legjobb barátnőmnek így lett a kisfia, ma már 6 hónapos a kissrác.

2-3 hét múlva vegyél tesztet, addig felesleges.

2012. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!