Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti fogadtatok orvost, szülészn...

Ti fogadtatok orvost, szülésznőt? Véleményeket is kérnék, hogy miért igen vagy miért nem.

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen volt fogadott orvosom, mindkétszer a szülész-nőgyógyászom volt az! nekem is fontos volt, hogy abban a kiszolgáltatott helyzetben legyen valaki ott akiben megbízom, aki ismeri az előzményeket és ismer engem! , és ha baj van egyből ott van! Nem vet fel minket a pénz, DE Ezen nem akartam-tunk spórolni! Szülésznőt nem fogadtam az ügyeletes volt velem, az első szülésnél tök undok volt az akkori! de a másodiknál nagyon kedveset fogtam ki!

A pénz kérdésre meg úgy érzem, hogy ahogy bánt velem mindig-minden esetben a dokim! még a babatervezés előtt is! hogy szívesen adtam neki azt az összeget. Ráadásul mindkétszer a szabija alatt szültem :) az elsőnél konkrétan a családi ebéd közben állítottam fel, a másodikkal pedig karácsony előtt kétnappal éjjel :)

2013. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dokit én is fogadtam! Egyrészt azért, amit már írtak,hogy nekem is kellett valaki, akiben bízom, aki ismeri a terhességem stb. Meg nálunk pl. elég nagy "gebasz" volt a szülésnél, ha az dokim akkor, abban az adott pillanatban nem úgy dönt, ahogy döntött, a fiam már nem él!

Sajnos hasonló sztorit is tudok, ahol nem fogadott a doki, az ügyeletes meg nem ért rá jó pár óráig foglalkozni a kismamával és 38. héten meghalt a baba, mire megszületett.

Szóval én nem bántam meg,hogy volt dokim. Szülésznőt nem fogadtam, annak én nem éreztem szükségét. De a barátnőm pl. igen és nem bánta meg!

Mondjuk az én dokimnak nincs fix díja. Tehát nem jelentette ki,hogy mennyi a szülés. De szerencsére megengedhettük,hogy fizessünk.

2013. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!