Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hallgatok a babáitokkal...

Ti hallgatok a babáitokkal zenét, ha igen akkor a baba reagál a zenére vagy a hangra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Magzatra gondolsz vagy kint lévő babára? Az én magzatomnak nem kell zene, mert amúgy is szereti a varrógép hangját és apa elektromos csavarhúzóját komolyan megnyugszik ezektől. (nem csoda szinte mindenét én varrtam neki, apa meg szerelte a sok kellékét polcok, kiságy, pelenkázó) Utálja a mosógépet attól totál bepörög és érzem, hogy nem tetszik neki. 35hkm
2013. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
magzatra gondoltam,és nem megszületett babára. Nem csak a zene,hanem más otthoni zaj is lehet a válaszokban.
2013. okt. 6. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom pl nagyon szerette a Green Day-Kill the Dj meg MCDC ft Horváth Tamás-Várlak. Ha ezeket meg hallotta rugdosott :)
2013. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Brahms Bölcsődalát hallgatjuk minden este lefekvés előtt, szerintem tetszik neki mert mindig kicsit mocorog rá, de nem rugdos :)
2013. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hallgattunk. Huszonegynehány hetesen "elvittem" magammal Csapda koncertre. Nem panaszkodott!
2013. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én úgytudom 6 hónapos "kortól" hallanak és a nagyon éles, vagy hirtelen hangok, zörejek, stb nem szeretik, sőt elvileg kerülni kellene a zajos helyeket
2013. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg a pocakomban volt nem vettem észre, hogy érdekelné, hogy zenét hallgatok, pedig koncerten is voltunk, orvos nem ellenezte. Viszont miután megszületett megnyugodott arra a zenére, amit rengeteget, de tényleg rengeteget hallgattam a terhesség alatt, főleg az utolsó két hónapban. Néha már az a lemez mentett meg minket a kimerültség miatti ájulástól a férjemmel, mert sírt, üvöltött, akárhogy ringattuk, nem nyugodott meg, de amint meghallotta a zenét, mintha elvágták volna és aludt mint a kisangyal. Senki nem hitt nekünk először, de nem egyszer bizonyítottuk, a védőnő is csak ámult mikor nálunk volt látogatáson és nem tudtuk megvigasztalni a fiúnkat, de a zenére 1 perc alatt elaludt.
2014. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy kis mackója, ami felhúzható és a Rainbow-ot játssza, kb. 3-4 hónapos terhes korom óta zenélem neki. Esténként szoktam, illetve ha nagy zaj van és azt gondolom, megijedt, akkor is lejátszom neki. Szokott reagálni, mostanában már elég feltűnő, mindig van olyankor egy kis mocorgás.
2014. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, most vagyunk a 8. hónapban (Rainbow).
2014. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!