Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszkető mellbimbó? Mitől lehet?

Viszkető mellbimbó? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amióta észrevettem hogy átlátszós sárga valami jön belőle azóta viszket. Sokan azt mondták hogy ez az előtej. Van a kettőnek köze egymáshoz? Volt már valakinek így? Orvoshoz csütörtökön megyek.
2013. okt. 7. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez az előtej :) Nekem is szokott viszketni, néha ég, fájdogál is, gondolom a változás miatt. De teljesen természetes jelenség, nincs vele teendő. Ha még messze a szülés, akkor testápolóval kenheted, ha szeretnéd, de ha már közel a baba nem tanácsos, mert elveszi az illatod. A dm-ben kapható mellbimbókrém, azt szoptatás előtt lemosni sem kell, és ápoló hatású, nemrég vettem, de azóta nem próbáltam, mert nem jött viszsa még az érzés :) 34hkm
2013. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kicsorduló előtej miatt viszket :) vegyél popsitörlőt és napi 3-4 alkalommal töröld meg de csak gyengén nem szabad nyomkodni és piszkálni :)
2013. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!