Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bejöhet a férjem...

Szerintetek bejöhet a férjem a nőgyógyászhoz velem, aki csak huvelyi ultrahangot fog csinálni?

Figyelt kérdés
Szerdán megyünk az orvoshoz,12hetes terhes vagyok.A nőgyógyászom 25hetes terhességig csak alul vizsgál.Szerintetek,bejöhet velem a férjem a vizsgálatra?
2013. okt. 7. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze,velem mindíg bejött!
2013. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemehet a legtöbb helyen, a dokik imádják mutogatni a pacákat a monitoron, talán még képet is nyomtatnak, ha kérsz.
2013. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogadott doki, akkor szerintem igen.
2013. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen be mehet. Ez érdekes hogy addig hüvelyivel vizsgál a legtöbb orvos csak az első 1-2 vizsgálatot csinálja azzal a többit hasival már.
2013. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 5 hetesen is bejött és azóta is minden vizsgálatra és ultrahangra. Felnőtt embernél egy hüvelyi vizsgálat vagy ultrahang nem a világ vége :)az orvosunkkal tök jóban vannak, jól eldumálgatnak és mindig megvitatják, ami a monitoron van :) nagyon barátkoznak egymással :) jó érzés volt, hogy a kezdetektől jelen volt, és együtt éljük át az egészet. Első hüvelyi uh és vizsgálat előtt izgult, hogy milyen érzés lesz, hogy valaki más engem vizsgál, de mire oda jutott, hogy felfogta, hogy mi történik, már kint volt Maszatka a monitoron, és teljesen lesokkolta :)))) nem is foglalkoztatta egy másodpercig sem, "honnan és hogyan" jön a kép :)
2013. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen fogadott doki.Párom nagyon beakar jönni csak nemtudtam hogy be e engedi az orvos mivel csak alulról vizsgál.Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 7. 10:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bemehet. Nálunk a doki annyit kért, hogy a fejemhez álljon, mert mégse bámuljon már be oda, ami azelőtt a kedvenc helye volt :) Minden vizsgálaton bent volt a férjem és a doki szépen elmagyarázott neki mindent, hogy mi az, amit éppen lát a képen. :)
2013. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvosnál biztosan bemehet a párod, ha szeretnétek.
2013. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi magánorvosnál voltunk, ott még a doki kérdezett rá, hogy nem-e akar apuka is bejönni. :)A 12. heti uh-n kórházban voltunk, nem magándokinál, de simán bejöhetett a párom :)
2013. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bemehet.

Én megkérdeztem, hogy kíváncsi-e, nem zavarja-e, hogy hüvelyi UH, nem fogja-e kellemetlenül érezni magát. Azt mondta, hogy nem tudja, majd kialakul. Kint várt, de amikor hallottam a pici szívét dobogni, megkértem a dokit, hogy szóljunk neki, mert ezt nem szabad kihagynia. Be is jött és el is volt foglalva a képernyővel meg a szívdobogással, szerintem nem is nézett a lábam közé :D

Nagyon nagy élmény volt.

2013. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!