Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek hosszabb-rövidebb...

Ha valakinek hosszabb-rövidebb ideig nem jön össze a baba, min érdemes változtatni (pl. életmód, diéta, póz stb. ) Írnátok példákat arra, hogy valamin változtattatok és utána rögtön sikerült, összejött a baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtattunk sok mindenen, de mégsem jött össze, a végén minden visszatért a régi állapothoz. Mikor nem számoltam rá akkor lettem terhes, pedig mindent ugyanúgy csináltunk mint az elején. Talán annyi, hogy a pg53-at kezdtük el használni, de úgy, hogy akkor próbálkoztunk, mikor a pg azt mutatta. Egy pár hónapot rá kell szánni, mire rájön az ember hogy is kell használni. (két év után sikerült a második gyerkőc, egy 30 hetes kismama) Sok kitartást!
2010. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változtattunk, igen. Nem szedtem tovább semmilyen boygót és nem ittam teát, naponta másfél órát edzettem, hasizmoztam ezerrel és 90 napos diétába kezdte, forró vízben fürődtunk a párommal és nem számoltam hányadik napomon vagyunk, akkor feküdtünk le egymással, amikor kedvünk volt hozzá, olyan pózban, amilyenben jól esett és azonnal összejött, pedig középidőnek a tájékán pont egymáshoz sem értünk :)
2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gratulálok nektek!!!
2010. jún. 30. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 8hónapig próbálkoztunk, én Elevitet szedtem, férjemnek E-vitamint írt a doki. Figyeltem a folyásomat több hónapon keresztül, hogy tudjuk, mikor van peteérésem, ugyanis rendszertelen a ciklusom. Szexeltünk az elméletileg termékeny napokon. SEMMI! Megelégeltük a próbálkozásokat, nem törődtem peteéréssel, szexeltünk amikor jól esett,és a következőben összejött.

Nekem mindenki azt mondta, hogy majd ha nem várjuk, akkor fog összejönni. Engem ez akkor nem nyugtatott meg. Gondolom téged sem fog! Igy utólag viszont látom, hogy igazuk volt azoknak, akik türelemre intettek.

Sok sikert, türelmet, kitartást!

13hetes kismama

2010. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!