Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik hogy vagytok?

29 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy érzitek magatokat? Mennyit mocorog a baba? Tudjátok már hogy kisfiút vagy kislányt vártok? Nekem fiam lesz és holnap megyünk 4dre :)
2013. okt. 7. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én remekül vagyok, soha jobban. :) Egyedül annyi a bajom, hogy nyom valami ideget a baba, és ha sokat ácsorgok egy helyben (pl. vasalok), akkor iszonyúan zsibbad és fáj, de pihenésre elmúlik. 1,5 kg-ot híztam, bár az is igaz, hogy némi súlyfelesleggel kezdtem a terhességet. Sokat mocorog, főleg esténként, a tesója is így csinálta.

Nálunk is fiú érkezik (A nagyobbik is az. :D), és holnap töltöm a 29. hetet.

2013. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ma 29+1 hetes vagyok, van már egy 2 éves csajszim :) néha nekem is nyom ideget meg nagyon sokat mocorog.
2013. okt. 7. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is jól érzem magam. Én is kisfiút várok. Ma megyünk a dokihoz kontrollra, kíváncsi vagyok most mit csinál s mennyit nőtt. :) Nekünk is sokat mocorog... főleg ha eszek és esténként, ahogy az előző hozzászóló is írta. Még sokszor érzem, hogy forgolódik odabent (még van helye), de remélem hamarosan beáll :) Ilyenkor úgy nekifeszül a pocakomnak hogy teljesen eldeformálódik :)


Kedves Kérdező! Te hogy érzed magad? Majd írd meg, milyen volt a 4D! :)

2013. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed én jól érzem magam kisebb kellemetlenségeket leszámítva, sajnos sikerült megfáznom és eléggé köhögök még, amikor rátör egy köhögési roham akkor a kisfiam nagyon beindul szerintem nem tetszik neki a rázkódás, de nem tudok mit tenni :) majd elmúlik, a 4d t minden képpen meg fogom írni de szeritnem most is nagy élménye lesz mint annó lányommal. Kíváncsi vagyok már hogy mekkora és milyen a kis arcformája, lányomat is annó el tudtam így képzelni hogy milyen lesz élőbe és teljesen ugyan az volt mint képen. Nekem is még elég sokat forgolódik ami nekem nagyon kellemetlen tud lenni néha, de hamarosan be fog szeritnem már illeszkedni. Már elkzeddett rövidülni a méhnyak sajnos ami még elég korai, de szerencsére magnéziummal a méhösszehúzódásokat le tudjuk állítani így a további rövidülés esetleges nyílás elkerülhető még egy darabig.
2013. okt. 7. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem már senki sincs karácsony körülre kiírva..:D Én kedden töltöm a 30.-at, egyre többet fájdogál a hátam és az alvás sem megy már nagyon egyszerűen.. De amúgy jól vagyok, csak hát a pocak is egyre nagyobb és ez tbb mindenben akadályoz már.. Mi is kisfiút várunk.. Amúgy mi a 25.héten voltunk 4D-n, de nagyon édi volt, még mosolygott is a pocakban..:-)
2013. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!