Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki nagyon fáradékony,...

Mindenki nagyon fáradékony, fáradt a 38. hétben?

Figyelt kérdés
Minden délután le kell feküdnöm egy kicsit, nagyon álmos leszek, eddig ez nem volt így. Mindenkinél ez van?
2011. márc. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első 3 hónapban voltam így. Az irodában elaludtam a számítógép előtt. A végén meg annyira aktív voltam, hogy akkor kezdtük el a nagybevásárlást, és volt, hogy reggeltől estig az áruházakat jártuk. A 40. héten még szülinapi partira is mentem. Minden jót, jó egészséget és sok boldogságot Neked a Babádhoz! Üdv, 15 hónapos kisfiú anyukája.
2011. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem. Sőt...
2011. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon fáradékony vagyok már hetek óta, és egyre jobban. Már mozogni is alig bírok, minden mozdulat fáj. Alig várom már a szűlést, mert már nehezen viselem.
2011. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig állapotos és várandós voltál, most már terhes.

Nyugi mindjárt vége:) Másodikkal éreztem azt a 36.héttől, hogy na kész nekem elég.

Pihenj, később nem fogsz:)

2011. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is most a 38. héten érzem, hogy kezd a szervezetem "feladni"...
2011. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj,de jó,h nem csak én vagyok így.Holnap kezdem a 38.hetet,és hetek óta éberkómában szenvedek.Ha nem tudok aludni délután,akkor végem van.Mint ma,nézem a híradót,és arra eszmélek,h párom lefektet a kanapéra,és betakar.Simán elaludtam ülve... :SS

Nekem 2.terhesség,elsővel nem voltak ilyen gondjaim.

Ilyenkor este persze aktív vagyok,napközben meg bekészülök.Érdekes dolgok ezek.

Na mindegy,nemsokára túlleszünk rajta.

Üdv.

38 hkm

2011. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!