Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hettel kisebb a terhessegem?

2 hettel kisebb a terhessegem?

Figyelt kérdés
Elvileg ma vagyok 18+5 hetes, eddig jok voltak az adatok, csutortokon is kereken 18+0 voltam a 4D szerint, ma a genetikai uhn viszont 17 hetesnek mertek. Ez hogy lehet? Azt tudom hogy az elejen meg sokat ingadozhat meg elmerhetik stb, nem akkor fogant, de ha csutortokon mindem rendben volt akkor most hogy lehet ra 5 napra ket hettel kisebb a terhessegem? Van akinek valtozott kozben?
2013. okt. 8. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a 12. hét után egyébként is nem egységesen fejlődnek a babák. Elmérni még ilyenkor is simán el tudják. A végén nekem össze vissza írta a gép a szülési dátumot, volt hogy 2 héttel korábbra máskor meg későbbre. Ha a dokid nem mondta, hogy gond van akkor nincs. Valszeg a 18 hetes genetikain nagyon alaposan mérték, korábban mivel össze nem mennek a babák biztos kicsit félremérték.
2013. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugi ez nem mérvadó. nagy a különbség mint tudjuk van oylan baba aki majdnem 5 kg-mal születik amásik meg csak 2kg valamennyivel. Ez a különbség már a terhesség alatt is meglehet. Na meg ugye a cm-ben is nagy különbségek vannak. Ezek a méretek amugyis csak tippek. Régóta forgok ebben a avilágban és az esetek 90%-ban nagyon nem találják el a súly és méret becslést akár a szülés napján sem. Rendszeres hogy mondják nagy baba lesz erre születik egy 3-kg-os baba. na meg az is gyakori hogy azt mondják már tuti 3 kg fölött van erre megszületik 2,5 kg-mal. Lehet ha ma megnézné egy másik szakmeber vagy egy másik gépen máris nem ezt mondaná....
2013. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem végig más időpontot mondtak. Konkrétan 2 időpont volt bejegyezve a kiskönyvembe. Szept 5 majd utána átjavították 20.-ra!!! Majd' lefordultam a székről, amikor megláttam.. :-)

Saját számításaim szerint a 10.-e lett volna az esedékes, mivel pontosan tudtam, hogy mikor voltunk együtt.

Végül 5.-én született meg a pici. :-)

2013. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat az az igazsag, hogy ez egy korhazi ultrahang volt, es osszesen 3 percet neztek kb a babat, azt mondtak, hogy alszik, es olyan pozban van hogy nem lehet jol merni.

Szerencse hogy ma van idopontunk egy fizetos ultrahangra is, bizom benne, hogy ott normalisan megnezik a babat.

Csak megijedtem, raadasul nem is mondtak semmit, hazaertem es most olvasom a papirt, hogy gravs17.

2013. okt. 8. 09:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat, megnyugodtam :)
2013. okt. 8. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is egyszer-kétszer kisebbnek mérték (a fogantatás időpontja holtbiztos, hiszen lombikbaba), de hát nem fejlődnek egységesen :)

elég egy pár mm ilyenkor és máris változik a kora... ne aggódj!

2013. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém úgy nőtt mint a gomba :)))

Délután x idősnek felelt meg a 4d-n másnap délelőtt a kórházi uh-n már 5 nappal nagyobbnak :)))

2 gyerekem van és ilyeneken soha nem akadtam fent... a másodikat a 38.héten 2900g-ra becsülték és még aznap megszületett 3500g-al

2013. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a mai fizetősön korának megfelelő értékeket kapsz, akkor ne foglalkozz ezzel a háromperces kórházival. Drukkolok, hogy minden OK legyen!
2013. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!