Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 ujjnyira nyitott külső-belső...

Edit881208 kérdése:

1 ujjnyira nyitott külső-belső méhszáj, méhnyak megrövidülve, baba beilleszkedve. Mennyi lehet még?

Figyelt kérdés
38+2 hetes vagyok, igazából nem bánnám, ha már kibújna, szerintetek van esély, hogy ezekkel az értékekkel megszülök a napokban?

2013. okt. 8. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Nekem Szeptember 2 án vizsgáltak nekem akkor ugyan ezt mondták , Szombaton 7 én délután kezdődtek a josló fájasaim óránként 1 jött, aztán 23 órakor este elkezdödtek a 3 perces fájaásaim és 1:40 kor megszületett a kicsi fiam .


Szóval még lehet 1 hét is :)

2013. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen paraméterek mellett még 2 hét volt hátra szülésig. 41+3 voltam, mikor megszületett a fiam.
2013. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából a doki azt mondta, hogy max egy hét, és kint lesz a baba, de nyilván ezt ő sem tudja megjósolni, szóval inkább tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy valaki ment e így szülni, vagy sokat kellett e még várnia. gratulálok neked, gondolom abban az egy hétben tűkön ültél :)
2013. okt. 8. 14:24
 4/9 A kérdező kommentje:
vannak pillanatok amikor azt érzem, hogy egy percet sem bírok ki tovább, nem hogy két hetet :) picit lelkiismeretfurdalásom is van emiatt, mert nem vagyok alapjában véve egy nyűglődős típus, lehet csak a türelmetlenség teszi ezt velem :)
2013. okt. 8. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Detto. 36+2 allapitott meg a doki 1111-et, ekkor azt mondta, szerinte ez max 10 nap. Ma voltam 37+2, 7 nap eltelt, semmi jel.
2013. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Hozzateszem, tovabbra sem kimeltem magam, sok takaritas, vasalas, emelgetes...
2013. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát én sem kímélem magam, mármint ugyanúgy csinálok mindent, főzés, takarítás, stb... nagyon jó lenne, ha már történne valami :) már te is betöltötted a 37. hetet, úgyhogy végülis már neked sincs gáz, ha előbújik a picur :)
2013. okt. 9. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet? 5/6-os vagyok, ma 37+6, meg mindig semmi. 11napja allapitott meg a doki 1111-et. Csut voltam vizsgalaton, ugyan tovabb lazult a mehszaj, de a 2 ujjnyit nem erte el. Eleg fajdalmasak amugy ezek a mehszajvizsgalatok, meg utana barnazok is rendesen, de meg ettol sem indult be. Mara megint berendelt vizsgalatra (2 napja voltam), nem is ertem miert, arra gondolok, h megint megpiszkal, hatha beindul...
2013. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is barnáztam a méhszájvizsgálatok után, azt mondta a szülésznő hogy az normális...azóta kicsit alább hagyott a dolog. nem történik nálam sem semmi, azt leszámítva, hogy fáj a derekam, keményedik kb 15 percenként elég rendesen, meg tegnap este óta fáj a combom belső fele, egész ott a tövénél, az nem tudom mitől lehet. nekem elméletileg csak jövőhét csüt. kell mennem ctg-re, de remélem arra már nem kerül sor :D neked vannak valamilyen tüneteid?
2013. okt. 12. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!