Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell bevenni a magne...

Hogyan kell bevenni a magne b6 balance-ot? Kaja elott, utan vagy kozben? Babavitamint is szedek, gravidat. Nem zarja ki egyik a masikat? Kell kozte kihagyni par orat? Ha igen akkot milyen sorrendben vegyem be?

Figyelt kérdés
12 hkm vagyok. 10.hettol hanyok es most elegeltem meg mert egyre roszabb. Kerlek titeket segitsetek mert senki nem tud okosat mondani. A vedono sem tajekoztat rendesen soha semmirol.
2013. okt. 8. 19:14
 1/1 Mupp válasza:

Szia

En is szedem a baby vitamint es neha szoktam magne B6-ot is ha mar kezd gorcsolni a hasam!amugy nem kell időt ki hagynod közte,de ha csak a hanyingerre akarod szedni arra jo a sima B6 is!

Boldog Babavarast :))

22hkm

2013. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!