Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szedni fokhagyma kapszul...

Lehet szedni fokhagyma kapszulát terhesség alatt? Mit tapasztalt az, aki vérnyomás normalizálására szedte?

Figyelt kérdés
Magasabb a vérnyomásom, de csak ha orvosnál vagyok. Itthon normális.
2009. nov. 9. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet szedni, mert természetes anyag. Fokhagymát is ehetsz, ha szereted és bírja a gyomrod. Egyébként nem csak magas vérnyomásra jó, hanem immunerősítő és természetes gyulladáscsökkentő is a fokhagyma. Ha csak az orvosnál magasabb a vérnyomásod, akkor az csak a fehér köpeny frász, amiatt nem kell vérnyomáscsökkentő..
2009. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy "fehérköpeny szindróma", csak a legtöbb doki nem hiszi el, hogy otthon jókat mérek. Volt rajtam 24órás vérnyomásmérő is, 119/76 lett az átlagom.
2009. nov. 9. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet szedni, mert természetes anyag. Fokhagymát is ehetsz, ha szereted és bírja a gyomrod. Egyébként nem csak magas vérnyomásra jó, hanem immunerősítő és természetes gyulladáscsökkentő is a fokhagyma. Ha csak az orvosnál magasabb a vérnyomásod, akkor az csak a fehér köpeny frász, amiatt nem kell vérnyomáscsökkentő..
2009. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hülye a gépem....
2009. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,ártani biztos nem árt.Nem tudom,hány hetes vagy,de nálam is így kezdődött a vérnyomás probléma.Most már itthon is sok egy marék gyógyszer mellett.
2009. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok. Nálad mikor kezdődött?
2009. nov. 9. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Szetem is megkell probálni mindenféle természetes gyógymódot és ha már nem segít,akkor jöjjön a gyógyi.


Én is 28hetes vagyok(vagyis leszek holnap:))

Hogy érzed magad?Baba aktív?

2009. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 25.héttől magasabb a vérnyomásom, sajnos gyógyszert kell rá szednem, a természetes praktikák nem segítettek. A fokhagyma kapszulával is próbálkoztam, de nekem a gyomrom nem bírta.

37hetes kismami

2009. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!