Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végefelé járó kismamik ti is...

Végefelé járó kismamik ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

Már olyan jó lenne a kezemben tartani a kis csöppséget, de néha rámtör az az érzés, hogy akkor minden megváltozik az életemben. Már alig várom, hogy szülhessek de félek, hogy nem jól csinálok valamit a szülőszobában és emiatt lehet valami gond. vagy nem veszem észre időben a jeleket és későn megyek be. Ti hogy vagytok vele?

40+1 hkm.


2013. okt. 9. 09:25
 1/2 anonim válasza:
Rám sokszor az az érzés tör rám h a régi életemet akarom vissza, mert mielőtt teherbe estem előtte pár hónappal váltottam munkahelyet, és az új nem ígérkezett olyan jónak mint gondoltam. Kisgyerek mellett meg már nem tudnék visszamenni a régi helyre. Itt kevesebb a fizum is, és mindig arra gondolok, h többet is tudnék adni a picinek ha nem váltottam volna akkor. Én is alig várom h kibújjon, de sokszor még nem érzem késznek rá magam, h anya legyek, pedig elég felelős teljes embernek ismer mindenki, de én még kicsit gyereknek érzem magam. A szüléstől az elején egyáltalán nem féltem, de egy ideje mióta tudom h akármikor megszülhetek, nagyon félek, h minden rendben legyen, meg h legyen itthon vki velem amikor menni kell, normálisak legyenek az orvosok, meg h ne bénázzak v égessem be magam. Sztem a félelem mindenkinél megvan vmilyen szinten, de nálam minél jobban telik az idő, annál jobban félek. 23 éves 40hkm.
2013. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en is pontosan ugyanezeket erzem mint a kedves elso valaszolo, nagyon-nagyon varom a lanyunkat, mindent meg akarok adni neki, probaltunk mindent ugy csinalni, h neki a legjobb legyen, ahogy itt mozog a hasamban, nem tudnek mar nelkule letezni. de elkezdtem felni is, h mi lesz, jo leszek-e, kepes leszek-e ellatni rendesen, felnevelni. sztem elso szuloknel ez normalis, na meg a hormonok is ossze-vissza jatszanak ilyenkor (megint). megvaltozik teljesen az eletem, semmi nem

lesz olyan tobbet, mint volt, es mivel alap emberi tulajdonsag, h felunk a valtozastol, gondolom bennem, bennunk is ez jatszodik le.

mindenesetre nagyon varom a nagy napot, most mar hamarosan eljon :) 36 hkm

2013. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!