Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik kotelezo az EKG...

Kismamik kotelezo az EKG terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
a kiskönyvben benne van... a háziorvos megcsinálja 10 perc alatt. Engem elküldött a nőgyógyászom.
2013. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem kötelező, minden vizsgálatot megtagadhatsz. Te érdeked, hogy kiderüljön, ha valami gond van esetleg. Egy EKG meg pont nem az a vizsgálat, amit érdemes kihagyni az orvos és védőnő rosszallása mellett. :) Háziorvos megcsinálja, tényleg gyorsan megvan, nem fáj meg semmi :).
2013. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem a háziorvos csinálja, ő csak a beutalód adja.
2013. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem kötelező, mert nekem egyik terhességem alatt sem mondta senki, hogy kellene ilyenre mennem.és minden támogatást kaptam
2013. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat elso babamnal nem volt ,most masodikkal meg mindenfelere elkuldtek :( es en egyszeruen nem birok levetkozni idegenek elott annyira iszonyatos ez nekem :(
2013. okt. 4. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, nincs is ott sok ember, főleg, ha a háziorvoshoz mész, és nem mész feleslegesen belgyógyászatra emiatt. Nekem például az asszisztens csinálta meg, csak ketten voltunk a rendelőben. Ennyi kibírható. Ha szülésnél esetleg császárra kerülne a sor, jó, ha van papírod róla, és nem azért, mert kötelező, hanem azért, mert akkor egy körrel kevesebb. Na meg szülésnél ha tetszik, ha nem, úgyis látják egy páran mindenedet (na jó, a melleidet lehet, hgoy pont nem, de egyébként...). Szóval nem bántásból, de szerintem próbáld meg ezen valahogy túltenni magad, teljesen kibírható.
2013. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam háziorvosnál sem. Meg EKG-n sem. Nem vontak kérdőre. Viszont szerintem érdemes elmenni, nem jó ha a rejtett szívprobléma a szülőszobán derül ki. EKG-t tudnak úgy is csinálni hogy nem vetkőzöl le. Csak legyél határozott.
2013. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egyszer az aszisztens csinalta es gondoltam hogy most is es tuleszek ezen de nem jo nala a gep es lekuldott idoponter ott meg fogalmam sincs hogy ki van vagy ki csinalja !egyebkent fogadott no dokinal szultem es szulni fogok ,nem rudom merr vagyok ennyire ra gorcsolve a dologra de kb egy eve csinaltak ekg.
2013. okt. 5. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy orvos vagy asszisztens előtt nem kell szégyenlősködni, simán le tudnád győzni ezt a szégyenlősséget, itt az alkalom a gyakorlásra :).
2013. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy mi van a kiskönyvben az egy dolog. EKG csak a terhesség elején van de bekem a végén is kell mennem. Az utolsó vérvételhez is ott a labor amit az én dokim nem fogadott el neki kellett egy másik amin másokat is néznek.
2017. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!