Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok zenét hallgatni?...

Ti szoktatok zenét hallgatni? Hozzáteszitek a hasatokhoz a fülhallgatót, hogy hallja a baba? Vagy egyáltalán hallja? és ha igen milyen zenéket szoktatok hallgatni vele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 10:16
 1/3 gabszem ***** válasza:
én nagyon sokat hallgattam zenét, utálom, ha nincs háttérzaj, de az autóban is hangosan zenéltem akkor is mikor terhes voltam, én hallgattam mindenfélét, de főleg rock-ot, meg George Michaelt, Ushert. A hasamhoz nem tettem soha zenét.
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallgattam rengeteget, mert zene függő vagyok :)

És épp aktuális slágereket, amiket a rádióban adnak, mondjuk Class FM, Music MF...

Fülhallgatót nem tettem oda, de nyilván ha egészként megy a zene, azt ő is hallja, mint mindent, ami körülveszi...és jókat bugizott ő is 1-2 számra :)

2013. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Jah, és még volt 2 babazenei cd-m is, azt is hallgattam, mert szép és megnyugtató volt, ezeket:

[link]

2013. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!