Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sikerulni fog...

Szerintetek sikerulni fog kihordani, es megszulni egeszsegesen a babamat ilyen tunetek mellett?

Figyelt kérdés
Mar felidos vagyok,es a gyerekem egeszseges,es az orvosok szerint eleg nagy is,de en megis aggodom...Nagyon pici hasam van..eleve nagyon vekony voltam,de kb. 2kgot ha hiztam eddig..Alig latszik a babam..Sokat hanyok meg mindig nem birok enni.. :( Van h odaig fajul a dolog,h veres is a hanyas..neha egy pici ver alul is jon,de a dokim gyakrabban is figyel,es azg mondja rendben van..Viszont most be kellett fekudnom a korhazba,es egyre jobban aggodom..Meg nagyon pici ahoz h valami baj legyen de semmit nem mondanak..O az egyetlen eselyem a normalis eletre...eletem legszebb "balesete"...Apukaja sajnos nincs,de igy ia mindent megteszek,es most nagyon felek..

2013. okt. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg,irtózatosan rástresszelsz!!!

Igen,teljes mértékig kitudod hordani a babádat,akkor is ha nem vagy "tank" :) nyugi!

Amig hánysz,addig minden oké...bocsi,mármint úgy értem,hogy a terhességi hormonok okozzák ezt...szóval a lehető legterhesebb vagy és az is leszel szülésig!

Úgy szeretnélek megnyugtatni és megértetni,hogy minél inkább ezen aggódsz,annál többet ártasz a picidnek ezzel...főleg,hogy az orvosod is megnyugtatott...vigyázz magatokra,készülj az érkezésére..ne arra gondolj,hogy nem születik meg...hanem hogy minden rendben lesz és akkor te is sokkal jobban fogod érezni magad!

Sokkal pozitívabban kellene ŐT várnod!!!!

Sok mindent láttam már és éltem meg...de erre rájöttem,hogy az agyban dől el minden!!!

Nyugodj meg a kicsi életért a szíved alatt...kettőtökért!

2013. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal sikerülni fog. De ne aggódj!!! Jó kezekben vagy, a dokid nagyon figyel Rád, biztonságban vagy. Egyél-igyál, pihenj sokat és élvezd, hogy a gyönyörűséged Téged választott magának.
2013. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat 30 hetesen még csak 4 kilót hiztam, a baba makk egészséges
2013. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!