Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy nekem semmit...

Létezik, hogy nekem semmit sem hat a bábakoktel?

Figyelt kérdés
Szülésznő és orvos javasolta szóval nem önfejűség !! Ma két óra körül megittam a megadott receptet de csak egy darab hasmenés volt és ennyi..ssemmi más ! Teljesen jó étvágyam van . Minden változatlan. A Ricinus sem csinál semmit.

2013. okt. 9. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A bábakoktél is az a kategória, hogy van akinek bejön, van akinek nem. :) Valószínűleg a babád jól érzi még magát bent. Túlhordásban vagy? Én nem mertem bábakoktélt inni, de a 40. hét után már próbálkoztam "kicsalogatni" a kisfiam, nagyokat sétáltam, négykézláb kisikáltam a szőnyeget, napi 1 liter málnalevélteát ittam. De csak este görcsölt a hasam, aztán elmúlt. 40+5 hetesen indították végül, bár addigra kitágultam magamtól, így hamar megszületett a drágaságom!

Könnyű, gyors szülést kívánok! :)

2013. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is orvosi javaslatra ittam meg 41.héten. Az első 3 órában semmi sem történt! majd utána kb 5-6 órán át ültem a klotyón, de szószerint levakarni nem tudtam magam onnan! jött belőlem a barna cuccos rendesen.... és görcsöltem rendesen, le is izzadtam bele... de SEMMI... pár nap múlva félig indították félig magától beindult, szóval nekem nem vált be :) ha lesz még 3. gyerek akkor sem fogom többett kipróbálni, annyira nem tetszett :)
2013. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is délután ittam szülésznő javaslatára, viszont nálam tényleg beindultak a dolgok. Először hasmenés, utána éjszaka néhány óra múlva jöttek a fájások, másnap meg is született a baba
2013. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szex? A spermium, megindíthatja a szülést
2013. okt. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nálam késett a dolog. .ma reggelre lett hasmenés és görcsök. ..várunk h.mi lesz. Tudtam én h.lassu az emésztésem, na dehogy ennyire. ..
2013. okt. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!