Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIT JELENT A P2-ES CITOLÓGIAI...

MIT JELENT A P2-ES CITOLÓGIAI EREDMÉNY?

Figyelt kérdés
Azt mondta a dokim rendben van,mégis küldtek levelet a rendelőből,de még nem tudom mi van benne mert ma megyek átvenni... de csak azmiatt jöhetett levél... másra nem tudok gondolni!!! 15 hetes kismama vagyok!!!!
2013. okt. 10. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az jó eredmény. [link]
2013. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

P2: jó citológiai eredmény, a szexuális életet élő nők nagy részének ilyen eredménye van


Egyébként google a jó barátod!

[link]

2013. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy negatív.

[link]

2013. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) akkor mit küldhettek? Ez ijesztett meg :(
2013. okt. 10. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezt küldték, ilyenkor néha kérik, hogy ne egy, hanem fél év múlva ismételd a rákszűrést.
2013. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat, hogy találtak esetleg hüvelygyulladásra (gombás fertőzésre) utaló jeleket, kismamáknál amúgy is gyakoribb. Ilyen esetben is küldenek levelet, attól függetlenül hogy a p2-es citológiai eredmény amúgy negatív.


Ha ez a helyzet, akkor írnak fel kúpot, amitől elmúlik.

2013. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az eredmény várandósan. Volt egy enyhe gombás fertőzésem, kaptam rá olyan kúpot, amit használhattam terhesen is. Nem kell aggódni miatta, semmi rosszat nem jelent, gyakori.
2013. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig p2 jön,kivéve amikor p0... Mindegyik p2-es eredménynél kapok kúpot,még akkor is,ha épp nincs panaszom- volt már,hogy fájdalmas volt az együttlét,akkor tudtam,hogy tényleg van gyulladás. A helyi dokinak a kúpok a mániája! Ha nincs panaszod kismamaként,akkor is írja fel a kúpokat egy szó nélkül.

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!

2013. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. okt. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!