Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek több éven át volt...

Akinek több éven át volt kezeletlen méhszájsebe lett belőle valami problémája? Például rossz citológiai eredmény vagy valami más?

Figyelt kérdés
3,5 évvel ezelőtt egy vizsgálat alkalmával az akkori orvosom méhszájsebet állapított meg,amit nem kezelt,mert azt mondta ez magától is elmúlik.Most 1,5 hete voltam rákszűrésen és az orvos(egy másik),kiterjedt piros foltot talált a méhszájamon,amit nagyon csúnyának vélt.A Diagnozis amit a papíromra írtak kiterjedt erythroplakia a portión.Azt mondta,lehet szövetmintára is szükség lesz.Valakinek volt ilyen?

#Kezeletlen méhszájseb
2013. júl. 30. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a szülése óta van méhszájsebe. Immár 23 éve, de az orvosok mindig azt mondják neki, hogy nem szükséges kezelni, mert minden rendben van. Kopp-kopp-kopp.
2013. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,köszönöm a választ!
2013. júl. 30. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt sokáig és elrákosodott ki kellett venni a méhét. Ha hpv okozza a sebet akkor szinte biztosan elrakosodik.
2013. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, én is ma találtam meg a kérdést. Anyukámnak 32 évesen vették ki mindenét, mert öcsém születése után azt mondta neki a doki, hogy "van egy kis jelentéktelen méhszájsebe, nem kell vele foglalkozni, magától helyrejön". Aztán ő nem is foglalkozott vele, amikor pedig észrevette, hogy valami nem stimmel, már túl késő volt. A rendszeres rákszűrés nagyon fontos!
2013. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!