Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki daedalont az...

Szedett valaki daedalont az első trimeszterben az egész napos szédülés és hányinger ellen?

Figyelt kérdés

3 naponta egyszerűen muszáj bevennem szemet, mert kórházban kötnék ki.

Tudom, hogy nagyon nem javasolt a szedése terhesség alatt, de ez az egyetlen gyógyszer, ami jóformán életben tart. Volt valaki hasonló helyzetben? Nagyon aggódok a baba miatt!



2013. okt. 10. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás miatt szédülsz? Akkor arra próbálj fekete teát. Nekem bevált. A Daedalon nagyon erős gyógyszer.
2013. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dedalont szerintem ne szedj, b6 vitamint javaslok hányingerre, alacsony vérnyomásra pedig reggeli kávét. Nyugodtan, nekem az orvos javasolta, hogy nyugodtan igyam mert a napi 1 vagy 2 tejeskv mellett is csak 105/60 volt a vérnyomásom az 1. trimeszterben
2013. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott gyógyszert bevenni rá,ezt túl kell élni,lehetőleg természetes gyógymódokkal. Hidd el,én is nagyon szarul voltam,nem tudtam enni szinte semmit,még a vizet is kihánytam. 3 hétig ez ment,fogytam 4 kg-t (55-ből),de nem vettem be gyógyszert.
2013. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem alacsony a vérnyomásom, nem azért szédülök szerintem. Valahogy a hányingerrel együtt jár. A B6-ot szedem, az nem használ semmit. Meg mindenféle praktikát is próbáltam már, mit egyek vagy igyak hányingerre, de a daedalonon kívül semmi nem segített. Köszönöm a válaszaitokat.
2013. okt. 10. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen probléma van mindenképp konzultálj az orvossal és az ő engedélyével, ajánlásával szedj bármit is.

Tudom, hogy miről beszélsz, mindkét terhességem 8. hónapjáig hánytam stb stb.. de otthon ne kísérletezz ezekkel a gyógyszerekkel.

2013. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp beszélek az orvossal még ma. Te mit kaptál?
2013. okt. 10. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!