Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülés, folyamatos hányinger...

Szédülés, folyamatos hányinger. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, alig bírok még járni is, és közben el kell látnom 1 éves lányomat.
2013. ápr. 11. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kitartás, én pár hónapja voltam így, 1,5 éves volt a fiam amikor kezdődtek a napi 24 órás rosszulléteim a picivel. Sajnos nálam kb. 7.-14. hétig tartott ez az időszak (9-11. hét közt tetőzött), azt hittem a végére hogy megbolondulok már a fáradtságtól és a rosszullétektől, de hát valahogy kihúztam. Segítségem hetente egyszer volt anyukám személyében, fiam pedig akkor már nagyon aktív volt, szaladgált, ugrált meg minden, szóval nem volt egyszerű, nem csak ellátni kellett, hanem éberen felügyelni.

Nem tudsz segítséget kérni rokontól, ismerőstől, akár csak napi 1-1 órára, hogy addig is pihenj? Nekem a hétvége megváltás volt mindig mert akkor itthon volt a férjem, akkor is ugyanúgy rosszul voltam ugyan de legalább a gyerekfelügyeletet átvette ő.

36+6 hkm

2013. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira anyás, hogy csak én kellek neki!
2013. ápr. 11. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

kitartás, én 12 hetes vagyok és a 6. héttől szenvedek. A héten jutottam el odáig, hogy azt hittem bekattanok, de őszintén. Nekem 2 éves lányom van és sokszor nem marad már rá energiám. Szerencsére le tudja magát foglalni. Neked nincs anyukád, apukád, anyósod, aki néha át tudna menni hozzád segíteni? Nekem ami segít, a folyamatos evés. (ez nem mindenkinél válik be)

más nem :(

2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 6 hetes vagyok, de érzem, hogy más lesz ez a terhességem, mert már most szédelgek néha meg hányingerem is van. 2 éves ikerfiaim! vannak, egyedül vagyok velük napközben...nem is tudom mi lesz.
2013. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagyszülők messze laknak. Nem is gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz, mert az előző terhességnél a fiam már 2 éves volt, és megértette, hogy anya rosszul van. Eljátszott egyedül. De most az egyévesem, még hányni is elkísér. Múltkor is adtam neki egy csokit, hogy addig is hagyjon, amég kihányom magam, de hozta be nekem, és adni akart. Olyan kis aranyos:)
2013. ápr. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!