Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy magzat/embrió időközben...

Ha egy magzat/embrió időközben elhal, akkor a terhességi tünetek is megszűnnek?

Figyelt kérdés

Pl. émelygés, hányinger, kívánósság..stb.

Holnap megyek a 12 hetes UH-ra, és úgy félek, pedig nem volt vetélésem, és erre utaló jel sem, csak bennem van a kisördög.



2013. okt. 10. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
8. hét környékén múlt el minden tünetem...aggódtam is...lassan szülök, szóval felesleges volt ilyenen aggódnom...Te se tedd:)
2013. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megvan az émelygés, hányinger és kívánósság is, ezért jutott eszembe a kérdés, miszerint, ha már nem élne a pici, akkor ezek a tünetek is megszűntek volna egyúttal-e? :)


Gyors, könnyű szülést kívánok! :)

2013. okt. 10. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

A tipikus terhességi tüneteket a hormonok okozzák. A hormonok a sajnálatos történtek ellenére is a szervezetben maradnak, nagyon lassan ürülnek ki, ezért még sokszor hetekig okozhatnak tüneteket.

Nekem anno méhen kívüli terhességem volt, alig voltam 6 hetes, amikor elhalasztották, de utána még vagy két-három héten keresztül pozitív volt a terhességi teszt, maradt a mellfájdalom, émelygés.


Ne idegeskedj ma este ezen már, felesleges. Holnap látni fogod a kicsi babádat, ott fog lüktetni a kis szíve! :)

2013. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tünetekből sokszor egyáltalán nem lehet következtetni a terhesség kimenetelére. Az én babám a 8. hét körül halt el, de én ebből semmit nem vettem észre, ugyanúgy megvoltak a tüneteim, a 9. heti UH-n derült ki, hogy már kb 1 hete nem él. Még a műtét utáni napokon is megvoltak a tünetek. Ha a magzat nem lökődik ki, akkor egy ideig még ugyanúgy termelődnek a hormonok, és utána is kell idő, hogy kiürüljenek.
2013. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt, nem kellett volna túlaggódnom, minden ok vele! :) izgága kis életem van, alig tudta lemérni a doki, úgy ficánkolt :)
2013. okt. 12. 09:05
 6/6 titok29 válasza:
Nekem ket vetelesem volt es egyertelmüen csökkent aztan elmult a MELLFESZÜLES.
2013. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!