Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Aki volt a hétvégi...

Kismamik! Aki volt a hétvégi babamama-expos 4D-s uh-on, milyen tapasztalatokkal véleménnyel távozott?

Figyelt kérdés
Én 25 hetes vagyok most, és hatalmasat csalódtam. 4D-s uh-on semmit nem lehetett látni, olyan szörnyű volt a kép... A doki azt mondta, hogy takarja az arcát, ott a köldökzsinór, stb. De a lábijáról is olyan uh képet kaptunk, hogyha előtte 2D-n nem láttam volna, hogy az, akkor biztos nem ismerem fel a képen! Aki volt ezen a Hepinetes uh-on, milyen élménnyel távozott?
2009. nov. 10. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Mi is voltunk.Szerintem kapkodós volt a dolog.Bár a doki kedves volt,és nem kellett annyit fizetni,mint általában,de nekünk még 10 perc se volt,mérések se voltak,és a képek is elég homályosak lettek.

Így utólag nem mennék el megint,de nagyon csábított az ár...

Most már ezt is tudom.

2009. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyunk egyedül.Mi is nagyon csalódtunk.Mi a nőnél voltunk már éppen akart menni kajálni de nem mehetett mert a pasi elöbb lement.Gondolhatjátok milyen kedvel ült le Uh-ni:(a felvétel 5:33 másodperses CSAK és eszméletlen BUNKÓ volt.képek viszonylag jól sikerültek meg a felvétel is arra nem panaszkodom.szerettük volna tutira megtudni h fiu vagy lány erre azt mondta nem tud benézni a lába közzé sztem nem is akart.én nem megyek többet ilyenre.ha azt összehasonlítjuk h voltunk egy másoik helyen lemérték tetőtől talpig átnéztek rajta mindent de tényleg mindent 30-40 percig voltunk bent kaptunk felvételt képet és azert fizettünk 13 e Ft-t hát az jobban megérte.és nem is cseszték ugy föl az agyam mint ez a kretén.........
2009. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sem volt mérés, pedig kíváncsi lettem volna a mostani méreteire. A felvétel 8 perc volt, de maga a 4D része a félvételnek, illetve a képeknek használhatatlan... Erre mondják azt - azt hiszem - hogy olcsó húsnak híg a leve... :(
2009. nov. 10. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
második vok:azt hittem milyen sok válasz fog jönni.de ugy nézz ki h nem sokan voltak vagy csak még nem olvasták el.Sőtt én az egész Expo-ban csalódtam.azt hittem több akció lesz és több mindent lehet majd venni.szerettünk volna venni matracot stb de nem lehetet csak az üzeletükben.:(én jövöre inkabb a börzére megyek.azt hallottam az sokkal jobb volt.csak akkor már megrendeltem ide a jegyet.:(
2009. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel sem vagy egyedül... Én is gyorsan megrendeltem a jegyet, hogy tuti legyen... az uh miatt is. Mi is szerettünk volna matracot, illetve babakocsit venni, de semmi, vagy csillagos árkategória... Egy helyen volt matrac, ott sem olyan, amilyen megfelelt az igényeinknek. Ez nem a kismamáknak, hanem a kisgyerekes anyukáknak volt jó, mert a kicsik sokmindent kipróbálhattak, sokmindennel játszhattak. De ebből is tanultunk...
2009. nov. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!