Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hete késik a menstruációm,...

3hete késik a menstruációm, csináltam tesztet és negativ lett (predictor) délutáni vizeletből csináltam! Fehér váladékos folyásom van! Szerintetek fennt áll a lehetősége hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10 napja késik a menstruációm,Vagyis szedtem a fogamzásgátlót és pont a végén jártam már a 4 sárga placebo (hatástalan tabtettát)szedtem ami alatt meg kelett volna jönnie a mensimnek, bevallom voltak olyan napok hogy elfelejtettem beveni de utánna szedtem, viszont mikor beszedtem a hatástalan placebo tablettát már nem szedtem tovább, a párommal ugyebá ezt nem beszéltük meg, és aktusnál belém élvezett és nem tudta hogy már nem szedem a tablettákat, majd közöltem vele...ugyhogy ha innenstöl nézzük akkor lassan 3 hete hogy nem jött meg csináltam tesztet és negativ lett (predicor) délutáni vizeletből csináltam meg! Hát utánna olvastam a neten hogy nem valami megbizható terhességi teszt, de viszont voltak szédüléseim, alhasi görcseim, mintha megakarna jönni, folyásom is volt ami még most is tart ilyen joghurt szerű darabos.. meg olyan mint a tojásnak a fehérje..Mellfeszülés vagy mellfájdalmam nincsen, viszont ha megakarna jönni azt már 1 héttel elötte jelzi mellfájdalommal...Viszont nincs még gyermekem, de örülnék ha gyermek lenne a dologban! segitsetek!

2013. okt. 11. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a kövi teszt eredménye
2013. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hmm , nekem a nemvárt első napján halványan nagyon halványan kimutatta de 10 nappal utána már erősebb volt mint a kontroll pedig késői peteérésem volt, úgy hogy alapból a ciklusaim 36 naposak, 3 hét nagyon sok idő.

Az a joghurt szerű darabos folyás igen gyanúsan fertőzésre utaló jel.

Szerintem ne várj tovább menj orvoshoz az biztosan megmondja hogy hol a gond, ha baba van a dologban azt is.

( A párod is akarjaa mert ez nem egyértelmű a szövegből)

2013. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A páromnak már van egy kislánya 7 éves, és ö lenne a legboldogabb ha terhes lennék és közös gyerekünk lenne!

Hát elmegyek mindenképp orvoshoz ha negativ ha pozitiv mert ez nem normális hogy nem jön meg...egyébként ez a folyás egy hete lehetett de talán 2 napig tartott talán 3 viszont rendes folyásom az van, dehát én ugy tudom a folyás az jelenti hogy tisztul a hüvely és váladéként távozik..

2013. okt. 11. 14:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2013. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet sajnos negativ lett, kicsit el vagyok keseredve , mert szerintem tulságosan beleéltem magam. A menstruációm lehetséges a fogamzásgátlótol nem jött meg, de mai napig nem jott meg, folyásom nincs, de viszont görcsölt a hétvégén a hasam, lehetséges hogy hormonzavar?

Egyébként azért kerestem fel ezt az oldalt mert senkivel nem tudom ezeket a dolgokat megbeszélni, vagyis a párom nem szereti ha másnak kiteregetem a problémáimat, de neki hiába mondom ő ebben nem tud segiteni, ti pedig tudtok nekem tanácsot adni, még ha nem is látjuk egymást, és a tapasztalaitokat , véleményeket leirjátok nekem! És köszönöm! Egyébként 18 éves vagyok 19 leszek és ovodában dolgozom dajkaként, nagyon szeretem a gyerekeket, és lehet hogy fiatal vagyok de nagyon örülnék egy pici babámak, lehet még korai, de szeretnék és rajta vagyok, vagyunk hogy legyen baba!

2013. okt. 14. 07:49
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, éreztem hogy nagyon beleéled magad pedig mondtu hogy nagy eséllyel másról van szó :((

HA gondolod és ki akarod magadból beszélni én itt vagyok.

Orvoshoz mimnél előbb menj el!!!

2013. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Várj még pár napot és ha semmi akkor nem árt dokihoz menni... de ha görcsölgetett a hasad akkor ma holnap lehet már megjön.

Viszont ha már fogamzásgátlót szedsz akkor rendesen kellene szedni és nem össze vissza....amennyiben te babát szeretnél azt meg kellene beszélni a pároddal előre és nem utólag,hogy ja bocs már x ideje direkt nem veszem be.Mert ez cseppet se korrekt!

2013. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Szerintem, ha görcsölsz, hamarosan meg fog jönni. Ha továbbra sem jönne meg, mindenképpen menj el az orvoshoz. Sok sikert! Legközelebb remélem összejön a baba!
2013. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!