Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van már köztünk olyan kismama...

Van már köztünk olyan kismama aki beoltatta magát és esetleg meg is szült? Mi a véleményetek az oltásról?

Figyelt kérdés
Mind a két oltásért kampányolnak, most már tényleg fogalmam sincs mi legyen. Meg vagyok rettenve a szegedi kismama miatt, aki 5 hónaposan nagyon rosszul van a kórházban. Nálunk mindenki más beoltatta magát, de én nem tudom.... Vélemények?
2009. nov. 10. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Influenza és H1N1-re gondolok
2009. nov. 10. 09:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oltás ellenes voltam, de az elmúlt két hétben megijedtem én is.Utána olvastam sokat, és mindenki ajánlja körülöttem: háziorvos, védőnő, gyógyszerész,nőgyógyász.

Így szerdán lesz a napja, hogy beadatom.34 hetes vagyok, a doki szerint pont akkor szülök, amikorra várható az első hullám.Plusz még a babát is védeni fogja hónapokig.

Amúgy olvastam olyan hozzászólást,amiben már megszült kismama írt, beadatta magának, semmi bajuk.

2009. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


24 hetes vagyok Én is, ma adattam be a h1n1 ellenit. Nem akarlak rábeszélni se téged se mást de ha nagy a család akkor tarthatsz tőle hogy elkapod vagy ezt vagy a rendes influenzát. Amúgy nem adják be most csak a h1n1 et mert ez is nagyon gyengíti a szervezetet 2 hét múlva kapom a szezonális oltást! Jobb egy döglött vírus mint az élő lehet hogy ezzel is ártok a babámnak de ha megkapom a h1n1 élő vírust akkor még meg is halhatunk akár! Nem akarok intezíven lenni mint a másik várandós anyuka vagy pont mellette feküdni! A kissebbik rosszat választom ezzel vigyázok a babámra jobban! Sok sikert a döntés hozatalhoz, szakadt rólam is a víz amikor adta be a csajszi félek/féltem tőle Én is de csak EZZEL tudok rá vigyázni sajnos hogy már most megkapjuk! Abban bízok hogy a méhlepény szűri a káros anyagokat és nem kerül be semmi hozzá! Amúgy mozog ezerrel szokás szerint és zsibbad a kezem! Jajj amúgy a szülészorvos kérte(!!!) hogy tegyem meg mert késöbb jobban árthat nekünk, háziorvos is ezt ajánlotta! Itt pilisen tömegesen mennek a kismamák oltásért! Soron kívül mentünk be és az asszisztens csajszi oltott! A kismamáért a kórházban meg szorítok nagyon! Gyógyuljanak minnél hamarabb!

2009. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
11:46! Te mindenhová ugyanazt a kampányszöveget írod!? Majdnem mindegyik influenzás kérdésnél ez a sablonduma van.
2009. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen mindegyiknél elküldtem és várom a kérdéseket. Én nem bánom se láz se hőemelkedés. Mindegyikhez írtam mert sok helyen kérdezik. Mint ahogy Te is leírod a véleményed többször más más mégis ugyanolyan kérdésnél
2009. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!