Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan kismama köztetek...

Van olyan kismama köztetek aki beoltatta magát, és már megszületett a kisbabája?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy van a kisbaba?Nem lett semmi baja az oltástól?
2009. dec. 3. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan biztosan nincs, akinek még csak embrió volt amikor oltást kapott.
2009. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Komolyan, már égnek áll a hajam ettől a sok hülyeségtől!


Ezt az oltóanyagot már 15 éve gyártják pont ugyanezzel a technológiával, csupán évente a vírustörzset cserélik ki benne az évenként aktuális vírusra...


15 éve oltanak vele, kismamákat is!!!!


15 éve senkinek semmi baja nem lett tőle!!!!

(SZÓ-TA-GOL-JAM??)

2009. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért tilos Svájcban, Németországban és a Benelux államokban kismamákat és 3 éven aluli gyerekeket oltani?


Nem kötözködöm, mindenki csinálja, ahogy jónak látja, de azért szerintem azok az orvosok sem teljesen hülyék.

2009. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne szó ta gold, hanem olvass te is egy kicsit utána, jó néhány kismama elvetélt az oltást követően, ez az érem másik oldala
2009. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, csak meg kell nézni azt is, hogy a magyar vagy külföldi oltástól. Vetélések mindig voltak és lesznek.

Én az első 3 hónapban nagyon féltem tőle, pedig hol volt még akkor Fluval P és H1N1.


37 hetes kismama

2009. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megszülök megírom az eredményt (már csak 2-3 hét) esküszöm.
2009. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Megszületett a kislányom dec. 12-én, gyönyörű és egészséges baba.Védőoltást 34 hetesen kaptam.

Semmi baja, sőt! A kórházban kifejezetten megdicsértek, amiért oltattam.

2009. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz, és köszönöm hogy válaszoltál!Sok boldogságot kívánok!
2009. dec. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!