Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességet...

Méhen kívüli terhességet kitapint az orvos?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál kb 6-7 hetes lehetek.Pár napja hányingerrel küzdök.Ha méhen kívüli terhességre gyanakodna az orvos azt mondaná?Uh-ra jövőhéten megyek.De nem mondta,hogy lenne gond,csak olvasgattam itt a méhen kívüli terhességről.
2013. okt. 12. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A méhen kívülinek nincs speciális jele, csak ha nagy a baj, koraterhességben semmi mással nem lehet ezt megállapítani csak uh-val, mivel ott látszik. Semmi mással.
2013. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De bizony óriási nagy jelen van.

A méhen kívüli terhesség már 6-7 hetes terhesség elött kiszokott derülni, mert óriási fájdalommal jár. Leggyakoribb, hogy a petevezetékbe ágyazódik be, és itt kezd el nöni. Ez a beágyazódástól fáj és 1-2 napon belül óriási a fájdalom. vagy is 6 hetesen ha megnyomja már elviselhetetlen fájdalomnak kellene lennie.

Ha hasfalfele ágyazódott be ott is általában fájdalommal jár, ha meg nem akkor jövöhétig kibirod.

2013. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.
2013. okt. 12. 13:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi fájdalmam.Se derék,de alhas.Csak hányingerem van és mellfeszülésem.
2013. okt. 12. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja kitapintani. Engem befektettek kórhazba, mert nagyon görcsöltem; de annyira az elején voltam a terhességnek, hogy uh-n nem lattak semmit. Mivel erős görcseim voltam, uh nem mutatott semmit, a véremben viszont HCG volt ezért gyanakodtak méhen kívülire. Hál'Istennek jó helyen volt a petezsák, pár nap múlva látták is már. Most járunk a 22.hétben a kisfiammal és szépen ficánkol a hasamban. Mindezt azért írtam le, hogy nem kell parázni. Ha tényleg nem érzel fájdalmat sem, minden rendben van :-)
2013. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon az elején lehettél a terhességednek,ha az uht sem mutatta ki.Hát valamennyire megnyugodtam :) Köszi.Szóval kisfiad lesz.Gratulálok!
2013. okt. 12. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Méhenkivüli terhességnek erős fájdalmak, és méh kaparás műtét, a vége.
2013. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mehen kivulinel eros gorcs, kave zass szeru verzes, ajulas jellemzo. Hugom majdnem belehalt, mert szetrobbant a petevezeteke, amibe a baba beagyazodott:( neki ezek a tunetei voltak.
2013. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt sajnos méhen kívüli terhességem. A menstruációm kimaradása után egy- másfél héttel dokihoz mentem, akkor kézzel és uh-val is megvizsgált. Nem látott semmit, visszahívott 2 hét múlva. Teltek múltak a napok, ugyan olyan érzés volt mint a sima terhesség. Pont egy nappal azelőtt, hogy mentem volna orvoshoz elkezdett fájdogálni a hasam alja. Mivel estig dolgoznom kellett, végig szenvedtem a napot, estére már úgy éreztem mintha széttépnének odalenn, sőt megjelent a sötét barna vérzés is. Átbuszoztam a kórházhoz ügyeletre, 2 orvos kereste mi lehet a baj, és nagyon nehezen találták meg. Azonali műtétem lett, mert pár óra leforgása alatt elájultam a fájdalomtól.
2013. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!