Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasonló? 17...

Valakinek volt hasonló? 17 hetes terhes vagyok és reggel óta nyomást érzek a végbelemnél! Mitől lehet ez? Fájni nem fáj csak megijedtem hogy mi lehet ez mert eddig ilyen nem volt!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2013. okt. 12. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdődő aranyér is lehet.

Terhesség alatt, szüléskor nagyon könnyen kialakul az erek elnyomása végett, illetve ha valakinek sokat van székrekedése, akkor az is kiválthatja.

2013. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt akkor jelezem a dokimnak vagy várjak hogy mi lesz?
2013. okt. 12. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok és nekem is így kezdődött az aranyerem. Terhesség előtt sose volt. Doki nem nagyon tud mit tenni. Egyél rostban gazdag ételeket. Szokott székrekedésed lenni? Nekem az hozta ki.
2013. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ki akar alakulni, akkor sajnos kifog.

Lehet használni kenőcsöket rá, de igazából mivel a baba egyre nagyobb lesz, egyre jobban nyomja majd az ereket a súly, így esélyes, hogy újra meg újra elő fog jönni.

De orvosnak mindenképpen említsd meg.

2013. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt eddig mindig rendes a székletem ezért nem értettem hogy ez miért van!
2013. okt. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!