Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreket, hogy lehetne összehoz...

Ikreket, hogy lehetne összehozni, ha nincsen a szülők ágán sehol se iker?

Figyelt kérdés

#baba #pocak #iker #kismama #óriási has
2013. okt. 13. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
most ez komoly? ?
2013. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, vagyis egyszer valahol el kell kezdődnie, akár nálad is, de praktika nincs rá. De annyira nem értem ezt az ikermániát. Nekem a 8. héten azt mondták, hogy ikrek (nincs nálunk sem így villámcsapásként ért) és bár tudom, hogy megoldottam volna, de rettenetesen aggódtam, mert ugye az ikerterhesség azért veszélyesebb. Én megnyugodtam amikor kiderült, hogy nagyon elnézték és mégsem ikrek.
2013. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kicsi az esélye, az ikerterheségnek ha apai és anyai ágon nincsenek ikrek családban, vagy a rokonságba. Olvastam olyant,hogy természetesen fogantak ikrek, lombikkal is néha ikrek lesznek.
2013. okt. 13. 08:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyai ágon öröklődhet a hajlam a kétpetéjű ikrekre. Az egypetéjűek 'véletlen', az apai ágnak meg nincs köze a te petesejtedhez.

Amúgy semmi nem garantál ikreket. Se csodaszer, se lombik.

2013. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Az apai ág csak úgy játszik egyébként be, hogy annak az apának akiknek ikrek voltak a családjában továbbadhatja a lányának az ikerterhességre való hajlamot. Az egypetéjű ikerséget tényleg nem tudják , hogy mitől alakul ki ez bárkinél lehet, de azt azért megfigyelték, hogy bizonyos családokban többször előfordul.

Lombikprogramba csak azért mert ikreket szeretnél nem fognak felvenni.

2013. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy vagy kétpetéjű iker az nem fontos,mert mindegyik jó. tudom ritka 3 vagy többes ikrek azért. köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 13. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Legalabbis természetes úton kicsi az esély. Mondják, hogy fogamzásgátló abbahagyása után nagyobb a valószínűsége annak, hogy több pete érik meg, de én ennek ellenkezőjére vagyok a példa.
2013. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságból kérdeztem, mert szeretnék ikreket. Mindegy hány baba lesz, ha 1 baba is lesz akkor is szeretni fogjuk őt.
2013. okt. 13. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anya dönti el hogy ikrek lesznek-e vagy sem a nemét meg a férfi határozza meg!De miért szeretnél ikereket?Szerintem elsősorban ha még nem vagy terhes teherbe kell esni, másodszor maradjon meg a terhesség, harmadszor meg izgulj azon hogy egészséges legyen!
2013. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lombikkal nagy rá az esély, ha ennyire fontos, de azért gondolom nem. :)
2013. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!