Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamák, hogy...

14-15 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kedden leszek 15 hetes és egyre jobban vagyok :) Rosszul eddig se nagyon voltam,de az a kevés is kezd elmúlni.Ha sokáig nem eszek akkor érzem ,hogy követeli a babám a kaját :) A nadrágokat már gombolni is alig bírom :) ezért nem is hordom,olyanokat veszek fel amiket anno kifogytam...azok most pont jók.Szorgalmasan veszem a babaruhákat ,kellékeket.Még 1 hónapot dolgozok ,utána pihi lesz végre...Ami nagyon zavaró még az ,hogy alkalomszerűen jön rám a rosszkedv..vagyis inkább a stressz ,és akkor ember legyen a talpán aki belém mer kötni:)

2013. okt. 13. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hamar el fog telni, majd a hét. Ilyenkor még baba pici, puffadás van pocak nem nagyon van
2013. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!é ma töltöttem be a 15. hetet én idáig hánytam és állandóan rosszúl voltammost kb 3-4 napja néha émelygek már múlik a rosszullét. rám már eggyki nadrágom se jó és állandóan éhes vagyok.küldök egy képet is! [link]
2013. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
uhh,jo nagy már a pocid...kb nekem is ekkora lehet csak én husisabb vagyok...így nehezebb megállapitani:)
2013. okt. 13. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
a múlt héten még úgs tudtam hogy 14 hetes vagyok és menten szerdán uh-ra és ott monta a doki hogy a méretek alapján 16 hetes annyira örűltem neki! nekem nehezen jött össze úgyhogy most repkedek a boldogságtol! és gratulálok neked is
2013. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor nyertél két hetet...annyira várom már,hogy megszülessen... :) :) Nektek is boldog babavárást :)és gratulálok:)
2013. okt. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!