Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthetik a szülés közeledté...

Jelenthetik a szülés közeledtét az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Betöltöttem a 36 hetet, vagyis beléptem a 37-ikbe és néhány napja nagyon sok minden alakúlt ki. Szombat reggelre bedagadt a bokám, az ujjaim, "kipofásodtam". Eddig egyszer sem vizesedtem, 10 kg-ot hiztam. A vérnyomásom végig magas volt, ezért is lesz császármetszásem (az időpont még nincs kitűzve), de szombat óta szinte alig megy 150/100 alá, pedig szedem a Dopegytet. Zsibbadnak a lábaim, majd leszakad a derekam és a hasam (mintha lejjebb is ment volna). Lihegek egész nap és alig találok kényelmes testhelyzetet, sem űlve, sem fekve nem jó.

A gyomorsavamról nem is beszélek, mindegy mit eszek és hányszor, nem használ semmi, a torkomig feljön, éjjel még roszabb.

Szerdán megyek orvoshoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani.

Ti mit gondoltok?



2013. okt. 14. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj, most értettem meg azt hiszem teljesen, amit írtál, ne haragudj: hogy összesen 10 kg-ot híztál! Valamiért úgy gondoltam, ez a mostani hétvégére vonatkozott - 10 kg (liter) víz azért nem lenne semmi a keringésnek egy-két nap alatt... Ne haragudj, azért szerintem a vizeletvizsgálat nem ártott, már csak a vérnyomásod miatt sem :)
2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, összesen ennyit hiztam.

Okvetlenűl irok majd :) Addig marad a várakozás.

2013. okt. 17. 13:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig semmi? Hogy' vagy? :)
2013. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!