Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megmondtátok/megmondjátok...

Ti megmondtátok/megmondjátok milyen nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
Van aki titkolózik még egy kicsit? (ha igen miért?) :)

2013. okt. 14. 16:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Tudom nagyon leleszek pontozva,de azért leírom.Amikor a sogornom terhes lett,már 5hetes terheskent azt mondta,hogy neki fia lesz Janika.Mikor megszült senki nem csodalkozott,mindenki tudta hogy megszuletett a kis Janika.Most terhes vagyok szeretném úgy hogy minnél később tudják meg a babank nemét.És ha a nevét kérdik hogy mi lesz,hát felsorolok 5-10 nevet de még nemtudunk választani.Én szeretném kicsit meglepetésként kezelni.
2013. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Azert ne fejezzetek mar le amiert o nem mondja el...

En sem fogom ha terhes leszek...de ha ezt megis a nevet tuti nem arulom el elore! :)

2013. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyerekes! De ezt nem itt/most/neked fogom bebizonyitani kedves kotekedo! Megkernelek,hogy hagyd figyelmen kivul ezt a kerdest! Koszonom!

utolso nem lesz senki lepontozva :) Semmi problema,ha te elmondod a babad nemet, avagy NEM!!! Itt nincs jo-vagy rossz valasz!!!

En csak szerettem volna megkerdezni van e olyan aki nem mondja el meg!?

Nem is mondta senki,hogy EN terhes vagyok e vagy sem,hogy en ferfi vagyok e vagy no....felnott e vagy gyerek...ugye kedves kotekedo? :)

Aki valaszolni akar szivesen elolvasom a NORMALIS valaszokat,a tobieket megkernem,hogy LEPJEN TOVABB,kerdesem vegye figyelmen kivul!!!!

Tovabbi szep delutant!!!

2013. okt. 14. 16:32
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a neme az nem lesz titok, viszont a neve igen..:) Azért, mert az első babánál már az elején megmondtuk a nevét, most viszont pont a végén tudatjuk..:)
2013. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14%

A jövőben figyelmen kívül hagyom a kérdésedet, ne aggódj de előtte annyit hozzátennék, hogy:

1. Én nem kötekedtem, arról nem tehetek, ha nem tudsz olvasni és idegbeteg vagy.

2. Nem lesz senki lepontozva? Vicces.


További szép napot, "kedves" Kérdező.

2013. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Bocsanat az OFF-ert,de felhuztam magam...amit tudom nem erdemes es az ilyenek nem erdemelnek meg egy billenyu-utest sem...nah de en most leirom!

"Annyit megjegyeznék, hogy nem ártana felnőni, mert a gyerek nem játék, még ha annak is hiszed."

Ez azert egy kicsit ragalmazas...honnan veszed,hogy en "jateknak" tekintek egy gyereket??? honnan veszed ezt?? ott a monitorod elott gonyolodva???? nem erzed a bantalmazast a mondataid elott??? Hogy talan valakit ilyen szavakkal megbantasz?????

Bantottalak en akarmivel? Egy Edesanyarol beszelsz igy,aki a tetevel taplalja a gyermeket,nem dohanyzik,nem iszik,egeszsegesen el,dolgozott egesz eleteben,hogy legyen mit adnia a gyereknek? Es idejon egy ilyen alak mint TE ragalmazni?? Sullyedj el,de nagyon melyre!!!!!!

2013. okt. 14. 16:42
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
17 hetesen bizonyosodott be,hogy kisfiú,így akkor már tudta is mindenki :) Nekem pl eszembe sem jutott,hogy eltitkoljuk.
2013. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
nekem sem jut eszembe eltitkolni. Viszont oylat ismerek akik ök amguk sem voltak rá kiváncsiak hanme meglepi volt nekik is. Ezt inkább megértem, de én tuti nem birnám ki hogy ne tudjam meg.Mondjuk én azt sem értem meg aki a anevét titkolja de tény hogy mindenkinek szive joga ezekhez a dolgokhoz. Mi pl az esküvőnket titkoltuk el, csak a szűk család tudta, a többieknek meglepi volt hogy megvolt.
2013. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szep,hogy mindenki le lett pontozva :(

Elnezest mindenkitol,en mindenkinek zold kezet adtam,kivetel a kotekedonek...de ot is csak azert mert offolt. angyon atment szemelyeskedesbe....

A tobbieknek koszonom,hogy valaszoltatok :)

Amint latni ilyen kerdes nagy port ver... pedig egy kis fullentes a kivancsiskodoknak nem is olyan nagy problema nem elmondani,mint amit en most ezert a kerdesert kaptam... :(

De nem baj,ez lesz a legkisebb problemam :)

Ettol fuggetlenul mi jol vagyunk a pocaklakoval,bar mi meg nem tudjuk milyen nemu lesz :D Bar ezek utan lehet nem lesz batorsagom eltitkolni milyen nemu lesz a baba ilyen reagalasok kozepette :D ;)

2013. okt. 14. 17:27
 20/24 anonim ***** válasza:
20%
de te miért akarod ezt eltitkolni kedves kérdező??? Hogy jutott eszedbe, miért jobb titkolózni szerinted?
2013. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!