Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Kismamák! Milyen...

Anyukák, Kismamák! Milyen nemű babát szerettetek vagy szeretnétek és aztán mi lett vagy lesz?

Figyelt kérdés

Tudom az a fő, hogy egészséges legyen a pici!

De mégis akik a szivűk mélyén jobban szerettek volna kisfiú, vagy lányt végül teljesült a vágyuk??? :)

Mit szoltatok amikor kiderült a neme???

Akiknek nem az lett amit jobban szerettek volna csalódottak voltak???



2013. febr. 28. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjem kislányt én kisfiút, de kislány lett, bár ezt is éreztük, hogy kislány lesz.....és most hogy teljesült a párom álma, én is kislányt szeretnék, :D
2013. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok....20 hetes vagyok útban van a kicsi :)
2013. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is fiút szerettem volna. Az első baba neme csak a 30. héten derült ki, biztosra vettem, hogy fiú. Persze lány lett:) Csalódott voltam, de belenyugodtam:)

Második babának is persze fiút akartam, de tudtam, hogy lány lesz, és az is lett:)

Na és akkor elhatároztuk, hogy több gyerek nem lesz. Persze spirál mellett megfogant a KISFIAM:D A mai napig nem hiszem el. Majd akkor hiszem csak el ha a kezembe tarthatom és látom a kukacot:)


29hkm.

2013. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

1. kislányt vártunk, 18 héten minden kétséget kizáróan kiderült hogy fiú:)

2. lányt vártunk, 16 hetesen kiderült hogy az is.

3. TELJESEN mindegy volt hogy mi, 16 hetesen kiderült hogy fiú:)

2013. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem tényleg mindegy volt, a férjem lányos apuka akart lenni. szerintem azért, mert a rokonságban rengeteg lány van, mindegyikük incselkedik vele és állandóan rajta csüngnek, ha találkozunk velük. fiúnk lett. ahogy megtudta, átszellemült és eltűnt a lányos apuka imidzs. szóval abszolúte nem okozott benne törést én meg bármelyiknek örültem volna, tényleg csak egészséges legyen.
2013. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én és a férjem mindig fiút szerettünk volna, lett 3 gyönyörű kislányunk, a másodiknál már kisebb sokk ért ultrahangon minket, de végül megbeszéltük, hogy még egyszer megpróbáljuk hátha, és a 12 heti ultrahangon egyértelműen megmutatta a fütyiét, utána sem volt szégyenlős, most 19 hetes vagyok!:)
2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

titkon kislányra vágytam, viszont a szívem mélyén fiút éreztem. a 14. héten 100%-ra kislányt mondtak, ennek ellenére kíváncsi vagyok, hogy a 18. heti genetikai uh-n is lányt fognak-e mondani:)


17 hkm

2013. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek kislányt, másodiknak fiút.

Így is lett, ahogy "rendeltem":-)

2013. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút szerettem volna és az is lett.Nagyon örültem neki :)
2013. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen kezdtük a próbálkozást.Titkon kislányt reméltem.Aztán amikor 3,5 év után pozitívat teszteltem.OMG,hol jutott nekem eszembe,hogy kislány v. kisfiú?!Tudod,amikor minden hónapban reménykedsz,próbálkozol,és a fél lábadat odaadnád a babáért,lombikok stb. És az az érzés,amikor két csíkot látsz,egy halom negatív teszt után?!7 hetes az én gyönyörű kislányom,de esküszöm egy percig nem érdekelt,hogy kisfiú vagy kislány!
2013. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!