Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete késik terheségre...

Kicus kérdése:

3 hete késik terheségre utalók jelentkeznek de viszont a teszt nem mutat semmit és a doki sem látott semmit. A leírtak alapján terhes vagyok vagy más bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziatok! Lehet kicsit sokat írok előre is elnézést.Az lenne a problémám h már három hete késik csináltam tesztet negatív lett voltam nőgyógyásznál azt mondta h terheséget nem lát viszont olyat írt a leletembe h uterus 65mm és h endom 5foll utána néztem másnak 8hetes terhesen volt ekkora az érték vett vért is és mondta h egy hónap múlva kontrol de már nagyon zavar h nem tudom miért van ez . A hasam nőt mások is észre vették úgy h nem is sejtik h terhes lehetek . Van olyan is h amit eddig szeretem az nem izlik és folyton kesserü ízű a szám még ha csokit is eszek akkor szokot fájni a hasam alja meg oldalt nem anyira csak picit és volt egy olyan mikor nagyon meg fájdult a mellem oldalt és néha érzékeny és állandóan csak aludnék. Amikor meg kellet volna jönnie rá egy hétre ien barnás folyásom volt amilyen még soha sem és az sem sok hanem nagyon kicsi egyébként mikor nekem meg jött azóta rendszeresre beállt sosem késett ezért fura nekem.
2013. okt. 14. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete késik, akkor olyan 7 hetes terhes lennél kb. Hát adja vissza a diplomáját az az orvos, aki ezt nem veszi észre...


Szerintem nem vagy terhes.

És ilyen korán nem nő a has terhesség esetében.

2013. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony lányka vagyok és ha jól lakok rajtam az is látszik szóval ne ugy gondold h nagyon meg nőt és egyébként 1hete voltam dokinál mikor ezt mondta
2013. okt. 14. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor biztos, hogy nem vagy terhes ugyanis ezek szerint nincs HCG a szervezetedben, ami pedig elengedhetetlen a terhességhez. Ráadásul az ultrahangon sem látott semmit az orvos. A helyedben keresnék másik orvost, mert én hormonproblémára tippelek, amit ki kellene vizsgáltatnod. Annyi bizonyos a fentiek alapján, hogy vastag a méhnyálkahártya, de ez még nem jelent automatikusan terhességet. Minden jót Neked!
2013. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de fura h sosem késik és most igen és azért zavar mert tesómnak is ugyan így volt hogy teszt nagatív doki nem látott semmit vissza hívta egy hónapmulva és kiderült h méhenkívüli terhes és aztán rá egy hétre be került méhbe vagy mibe és lett egy fia aki mot már 11 éves és ezért kételkedem ebben az egész . a másik peddig nekem sosem volt olyan h mikor meg jön vagy előtte fájna is valamim sosem volt ilyen problémám és most fájdogál de viszont épp hogy fáj meg az h vannak dolgok amiket szeretem most meg nem ez is fura . de hát majd kiderül hisz hamarosan mennem kell vissza a doktorhoz
2013. okt. 14. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:

"kiderült h méhenkívüli terhes és aztán rá egy hétre be került méhbe" Ha valakinek méhen kívüli terhessége van, az azt jelenti, hogy a megtermékenyült petesejt nem a méhnyálkahártyába ágyazódott be, hanem máshová, pl. a petevezetőbe. Az onnan nem megy már sehova önszántából!


Mivel nincs a szervezetedben hormon, és a doki se látott semmit 2 eset l. nem vagy terhes (ez a legvalószínűbb) 2. annyira kicsi a terhesség, hogy még teszttel sem mutatható ki - ebben az esetben semmilyen tünet nincs, tekintve hogy a terhestüneteket a hcg hormon váltja ki. Ha ahhoz kevés a hormon, hogy a teszt érzékelje, akkor mérget vehetsz rá, hogy ahhoz is kevés, hogy tüneteket okozzon. Látatlanban hormonzavarra tippelek.

2013. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
képzeld nem hazudtam nála tényleg így volt mondta a doki h 100ból egy ha be evickál ahogy tesom fogalmazott el hiheted h csak úgy nem találok ki ilyet ...
2013. okt. 16. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem találsz ki ilyet, de akkor a testvéred félreértett valamit. Ha a megtermékenyített petesejt beágyazódik, akkor onnan már nem mászkál el. Csak a lovaknál, mert náluk a méh felszínén úszik, de embereknél nem :)
2013. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tod mit hagyuk biztos dokinak érzed magad meg minden :) köszi a választ
2013. okt. 18. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam dokinak, de ez alap biológia. Az ember lánya esetében akkortól beszélünk terhességről, amikor a megtermékenyült petesejt beágyazódott. A terhességi hormon is onnantól termelődik. És ha beágyazódott valahová, akkor onnan önszántából nem jön le - ezért életveszélyes gyakorlatilag minden méhen kívüli terhesség.

[link]

2013. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Babusmamus válasza:
Nekem is akad ilyen problémám. Jó ideje nem volt probléma a mensimmel. És most nem jött meg. Már egy hónapja késik. Én nem hiszek a teszteknek hisz nem egy ismerősöm volt akinek 3-4 hónapos koráig nem mutatta ki a terhességet. ő bizott a tesztekben és nem kívánt dolog jött neki. Persze aki szeretne gyereket annál más. De most félek elmenni orvoshoz. És félek hogy mi van ha igen, meg vannak a tüneteim de nem tudom. volt egy halvány és egy negatív tesztem. Utána olvastam ha halvány akkor az pozitív de a másik miért negatív akkor?! Persze a hcg szint alapján mér de akkor most mi van?!
2014. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!