Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Ma 12 oratol...

Szerintetek? Ma 12 oratol vannak fajasaim 10 15 percenkent, de nem erosodnek. Nem veszes de faj es ilyenkor felugrik a vernyomasom is eleg magasra. Mik lehetnek ezek joslok vagy szulni fogok? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenkmindenképp hivd fel az orvosodat vagy a védőnőt, föleg a vérnoymás miatt, nehogy baj legyen belőle. Biztosat scak ök tudnak mondani.
2013. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztos bemennék a kórházba, de ha más nem akkor a dokimat felhívnám. Inkább mondják a kórházba, hogy még menjek haza mint sem egyszer csak már a fejét érzem kijönni. :D A jóslók elvileg nem rendeződnek egyik 20 perc után másik 10 perc után harmadik 5 perc után negyedik 15 perc után jön. Ha szabályosan 10-10-10 percenként jönnek akkor az már nem jósló. 36hkm
2013. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok: A vérnyomás miatt is érdemes szerintem bemenni a kórházba, mert nekem többször volt rosszullétem az elmúlt időben. És csak néhány percig tartottak, de megfigyeltek azért. Akkor kiderült, hogy mikor nekem leesik a vérnyomásom a babámnak fel megy. Ha ez igaz rád is akkor nem túl szerencsés, hogy a babád vérnyomása 10-15 percenként leesik.
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ohhhh, koszi lanyok. az en vernyomasom felmegy 160 ra ha fajas van.
2013. okt. 14. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek be kórházba nehogy baj legyen, ez a vérnyomás ingadozás se neked sem a babának nem jó, még ha nem is indult be a szülés. De szerintem egyébként hajnalra babád lesz. :D Na majd írj mi lett veled.
2013. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most jottem a furdobol, gondoltam hatha segit a melegviz, de nem.REndszertelen meg mindig, de most a 2 utolso fajas kozott csak 5 perc volt.
2013. okt. 14. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjetek be kórházba! Inkább fölöslegesen, mint, hogy utána baj legyen aztán ahogy beértek már visznek is császárra. Nézesd meg magad az a biztos. Nagyon szorítok neked!
2013. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass senkire se....

RENDSZERTELEN FÁJÁSOKKALmentem be a kórházba , igaz 40+5 naposan.

8-11 percesek voltak, néha 5-7 percesek. Nem erősödtek, de fájdalmasak voltak.

Bocsi... Éjfélre be,emtem és 5:13ra megvolt a baba:-) igaz aznap a nyákdugóm elment plusz véreztem.

Szerintem elkezdődött a vajúdás.


Menj kórházba, ill hivd az orvosod:-)


2 hetes kislány anyuja:-)

2013. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.október 15-én megszületett a gyönyörű kislányom.Vérnyomás miatt császár lett a vége, de minden megérte érte.
2013. okt. 23. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!