Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan pozitívak a...

Folyamatosan pozitívak a tesztjeim, az orvos viszont csak 14mm-es méhnyálkahártyát látott. Ha nem látott terhességet mitől pozitívak a tesztjeim?

Figyelt kérdés
A méhem tapintásra már nagyobb, ezt is mondta.
2013. okt. 15. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyi ideje késik?

lehet, hogy még nagyon pici az a terhesség

2013. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
október 7-re nem vártam
2013. okt. 15. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvos csak 5-6. hét után lát bármit is. A 6. héttöl van szivhang ha akkor nincs még akkor nincs terhesség ha van akkor van. HCG nélkül nincs pozitív teszt. Szerintem korán voltál orvosnál. A 6. hét utni vizsgálat lesz a lényeg.
2013. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom vissza kell majd menned, 6-7 hetes terhességet tud igazolni, korábbit nem lát az uh-n még

az előző menstruáció első napjától kell számolni, tehát most lehetsz 5 hetes kb. normál ciklus mellett

türelem, valamiért ott a hcg már, de nagyon korán mentél dokihoz

2013. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi történt, hogy korán mentél orvoshoz. Két hét kimaradás után érdemes elsőnek felkeresni a dokit. Ne aggódj!;-)
2013. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, remélem igazatok lesz,és tényleg csak korán mentem az orvoshoz. A méhnyálkahártya vastagságom szerintem jó, mert már 1x nézték mensi előtt és akkor 7,8mm volt. Ma reggel voltam hcg vérvételen, remélem az is kimutatja a terhességet.
2013. okt. 15. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A nemvárt után 10 nappal mentem dokihoz, és nem látott semmit. De a vérvétel kimutatta a terhességet. Nyugi!!
2013. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nekem is kimutatja.
2013. okt. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!