Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
35+3 hetes terhes vagyok esténként fáj a hasam ill van amikor napközben is! Ez normális? Ha be veszem a magne b6-ot akkor el múlik de ha ki megy a hatása akkor megint fáj!
2013. okt. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Keményedik a hasad, ami a terhesség felétől (félidőtől) teljesen normális dolog. Ilyenkor kell szedni magnéziumot. Legalábbis a legtöbb doki/védőnő ajánlja.

Nekem spec. egyik terhességnél sem volt soha keményedésem, se fájásom. Emiatt is lett mind a kettő szülésem császár.


Fájásokat pedig úgy tudod "megnézni", hogy már az élesben vagytok-e, hogy figyeled az órát hány percenként/óránként érzed, valamint langyos fürdőt veszel.

Ha elmúlik a fürdő után a fájás, akkor nincs szülés. Ha nem, akkor érdemes átnézni a csomagot és indulni a kórházba.

2013. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ananke ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog.De én úgy tudom,hogy magnéziumot kb a 35. hétig ajánlatos szedni,utána nem.Ilyenkor már hagyni kell,így tudod,hogy nem e a szülés indult be,viszont ha elnyomod,ezt nem tudod.
2013. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hasam nem keményedik csak amikor a baba ki feszíti magát! Ezeket a fájásokat nem gondolnám szülési fájásoknak hiszen közben nagyon sokat mozog a baba! :)

Gondolom készül a testem a szülésre csak nem számoltam vele hogy ez fájhat ennyire!

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!