Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes + 6 napos terhes...

5 hetes + 6 napos terhes vagyok, van még remény?

Figyelt kérdés

Hétfő óta rózsaszínes- barnás maszatolásom van, felhívtam a dokim, de csak ma tudott fogadni. Nem túl jó minőségű UH-ja van, és láttuk a petezsákot, szerinte méhen belül van. De én semmit nem láttam benne. Kellett volna? Szívhang még nem volt, vagyis a pulzálást nem láttuk, de ettől még reménykedem! Kaptam Utrogestan kúpot, 3X1-et kell használnom. A vizsgálat és az első kúp óta kicsit erősödött a barnázás. Ha csak hormonprobléma, akkor még van esélyem egy egészséges babára? A barnázásnak mikor kellene elmúlnia?

A dokim egyébként 1 hét múlvalra hívott vissza kontrollra, de utána mondta, hogy most pénteken menjek be a kórházba, nagy UH-on megvizsgálnak. Ott mit kellene látni 6+1 naposan?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. nov. 11. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha ilyenkor még nincs szívhang. Nekem 6+3 hetesen sem volt még. Szintén Utrogestant szedtem, 2x1-et szájon át, több mint egy hétig barnáztam.


Most 18 hetes vagyok, és a babám egészséges. Biztatlak téged is, hogy ne add fel a reményt!

2009. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,biztos nincs baj.5 hetesen én is barnáztam,Utrogestant kellett szednem 3x1-et a 12. hétig.Most már 36 hetes vagyok,és várom a kisfiam érkezését.Egyébként szívhang nekem is csak 1 hét múlva volt.
2009. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Én is nagyon bízom abban, hogy nem lesz semmi gond!

2009. nov. 11. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ha meg ilyen koran nincs szivhang. Nekem is csak 6+6 naposan volt.

En tobb mint egy hetig is barnaztam, utrogestant meg semmilyen hormon potlast nem kaptam mert azt mondtak nem hormonalis mivel vettek tobbszor vert es a hormonszint rendben volt igy a doki feleslegesen nem akart adni, mehszajjal is minden rendben volt, semmit az egvialgon nem talatak. Aztan egyszercsak megszunt a barnazas es azota 25 hetes kismama vagyok.

2009. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is bíztatni szeretnélek!

Nekem a 9hetesen volt vérzésem (nem barnázás),rendes piros vérzés és kritikus volt, hogy megmarad-e a baba.

Kaptam Duphaston tablettát, inekciókat a kórházban és szerencsére nem lett semmi gond!!

Szerintem ha rendesen véreznél az nagyobb baj lenne mint a barnázgatás!

Tehát fel a fejjel és ne gondolj rossz dolgokra, minden ok lesz!!!!

Boldog babavárást!


14h kismama

2009. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 6+1, nekem múlt héten volt vérzésem. Nagyon megijedtem, kaptam Duphastont és utána elmúlt. Bizakodjunk, hogy nem is lesz többet, bár ha az előző terhességeimre gondolok akkor lesz még benne részem. Igaz akkor nem szedtem Duphastont, és mégis minden rendben volt.

Pénteken voltam uh-on és csak egy picúr pötty látszott, holnapután megint megyek, de szerintem még nem fog látszani akkor se a szivecskéje, bár nagyon jó lenne már, úgy szeretném már látni. Ha érdekel megirom, hogy látszott-e. :-)

Szoritok neked is!

2009. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, és boldog babavárást kívánok mindenkinek!

Az utolsó válaszolónak nagyon drukkolok, és várom, hogy mi volt az UH-n!

Nekem néha erősödik egy kicsit ez a rózsaszínes valami, de aztán meg alig van, és nagyon kétségbe vagyok esve. Már van egy kislányom, vele csak a 9. héten volt barnázás, 3 napig tartott, és nem kellett semmit sem szednem, használnom, ő 39+4 napra született :)

Nagyon szeretnénk ezt a babát, de rettenetesen meg vagyok ilyedve!

2009. nov. 11. 18:06
 8/12 A kérdező kommentje:

Mára a vérzésem egyre jobban erősödik, igaz, néha alábbhagy egy kicsit :(

Terhességi tünetem már vagy 3 napja elmúlt :(

Mostmár csak azt nem tudom, meddig várjak itthon, mikor menjek be a kórházba? Ha van még egy kis esély, szeretném a babámnak megadni!

2009. nov. 12. 08:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem minnél habarabb indulj!!!

Ha már vérzel is akkor meg főleg!

Szorítok értetek!!!Nekem már volt egy vetélésem, nem kívánom senkinek!!!

2009. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16.35-ös.

Remélem már bementél a kórházba! Ha nem akkor irány!

Nagyon szoritok neked! Ird meg mi lett!

2009. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!