Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál. Mi...

Tegnap voltam dokinál. Mi szerint 6hetes terhes lennék, de kicsik hozzá a méretek. Erre azt mondták vagy nem félidöbe fogant vagy meghalt. közben volt vérzésem is ami a nyálkahártyárol jött. kaptam gyogyszereket. van remény?

Figyelt kérdés
megmaradt a baby?kérlek irjatok!!1hét mulva megyek vissza.
2008. ápr. 30. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én sajnos csak rossz hírt tudok mondani, decemberben én is így jártam és sajnos nálunk meghalt a pici, és úgy műtöttek meg, do most megint várandós vagyok,igaz hogy még itt sincs minden rendben de most még reménykedem én is jővő hétem megyek vissza szerdán

szorítok neked

2008. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,én azért nem adom föl.
2008. ápr. 30. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 6 hetesen a dokim azt mondta, hogy egy 4 hetesnek megfelelő petezsákom van és vagy van egy halott terhességem, vagy csak később fogant meg! Sajnos műtéttel kellett befejezni, mert nagyon elkezdtem vérezni... De a dokim őszinte és nagyon korrekt volt. Én akkor szedtem utrogestant és folsavat, de sajnos nekem nem tudott segíteni. Még annyi volt velem akkor, hogy kb akkor mikor meg kellett volna jönnie (kb mikor 4 hetes voltam, akkor egyszer volt egy pecsételő vérzésem 1x és onnantól kezdve a mellem sem feszült tovább.)A dokim azt mondta, hogy ameddig a mellem feszül, az azt jelenti, hogy a hormonok dolgoznak és minden rendben van...


Egyébként már van két egészséges gyermekem.

Ennek ellenére most kisbabát várunk, akivel már 11 hetes terhes vagyok. Sajnos pecsételő vérzésem volt sokáig, de kaptam utrogestant, folsavat és a dolgok teljesen rendben mennek, szép nagy a a babám. Sokat, nagyon sokat aggódtam érte, de felvoltam készülve mindenre.

Szorítok nektek és a legjobbakat kívánom !Csak pozítívan és hidd el, hogy minden rendben lesz!!!


( Bocs, de egy másik kérdésre hasonló témánál már válaszoltam, egyezések lehetnek, mert ami neked a kérdésedre válasz, azt átmásoltam. Mégegyszer a legjobbakat!!!!!!!!!!)

2008. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!