Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on ( 6 hetes...

LN09 kérdése:

Ma voltam UH-on ( 6 hetes vagyok ) és döbbenten figyeltem a monitort.1.2.3.4. baba. Lehet, hogy 12. hétig felszívódnak?

Figyelt kérdés

Mindegyik baba ugyanakkora,14 mm-esek. Tudom, hogy másnak áldás lenne 4 baba, pláne akinek nehezen jön össze, köztük nekem is nehezen jött össze, de sajnos nem tudom vállalni a kihordást, a felnevelést pláne. A doki azt mondta, hogy 12. hétig el kell döntenem mi legyen. Én 1 babát szeretnék megtartani, de ugye melyiket, amikor mind a 4 egyforma nagy?


Az a vicc a dologban, hogy 2 hete még egy 3 mm-es 1 db foltot látott. Lehetséges, hogy két hétre rá meg 4-en vannak? A másik dolog pedig: lehetséges, hogy elmenjenek maguktól a babákból, hogy ne kelljen onnan orvosnak elvenni őket?


2009. nov. 11. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
39%

Nem lehet elvenni 3-at..Hogy is lehetne?

Hááát. Vagy felszívódnak, vagy 4 babád lesz. Vagy elveteted, de akkor egy sem marad!

2009. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:

elvileg lehetséges hogy maguktól felszívódnak.hát nagyon nem irigyellek.nehéz döntés lesz. a barátnőmnek 2-t ültettek be,de ő nem (is)akart választani közülük.

viszont így 4-elég húzós.

de gratulálok :-)

2009. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:

2.vagyok

1.válaszoló:

tudják stimulálni a méhet,hogy 1-2 baba elmenjen.orvosilag lehetséges,bár nagy a kockázata

2009. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta el lehet venni két babát biztonsággal, 3-at már azért nem biztonságos, mert lehet a nem marad meg egy sem.
2009. nov. 11. 12:49
 5/68 anonim ***** válasza:

de lehet terminálni közülük..unokatesómnak 3 lett volna, egyet megszakitottak, vmit belefecskendeztek az embrióba amitől megállt a szíve. Ez elég durva sztem :((( Szörnyű, ha vki ilyen döntésre kényszerül.

És egyébként meg a 2ből az egyik elhalt, végül egy kisbabája született császárral.

2009. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon kemény döntés előtt állsz, az biztos. Sajnos meg van annak is a kockázata, hogy a részleges terhességmegszakítás után a megtartott sem marad életben... Vagy mint ebben a cikkben is szerepel, hogy hiába minden, akkor is beindult a 22. héten a szülés:

[link]

2009. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Ezért bízom abban, hogy a természet megoldja.
2009. nov. 11. 13:06
 8/68 anonim ***** válasza:

Húúú, hát gratulálok!

Én a helyedben a természetre bíznám a dolgot!

De ez a te döntésed!

Kívánom, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd!!!

Boldog babavárást!


14h kismama

2009. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
Létezik redukció, de hogy azt a döntést hogy lehet jó szívvel meghozni, azt nem tudom... Nem is értem, miért ültetnek be 4-et, ha annyit úgysem engednek kihordani... Hát, bízz benne, hogy a természet megoldja, mert én brutálisnek tartom, amikor egy babát (vagy többet) megölnek!
2009. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem beültették a babákat. Stimuláltak, 4 petém érett meg és sajnos 4 meg is termékenyült...
2009. nov. 11. 13:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!